Laury dla nowego Mitsubishi Outlandera

Laury dla nowego Mitsubishi Outlandera12.02.2007
Jeszcze przed oficjalną europejską premierą nowego Mitsubishi Outlandera, która planowana jest podczas Wystawy Motoryzacyjnej w Genewie i przed pojawieniem się tych aut w salonach sprzedaży, auto zbiera znakomite oceny w testach ...

Jeszcze przed oficjalną europejską premierą nowego Mitsubishi Outlandera, która planowana jest podczas Wystawy Motoryzacyjnej w Genewie i przed pojawieniem się tych aut w salonach sprzedaży, auto zbiera znakomite oceny w testach, przeprowadzanych przez dziennikarzy motoryzacyjnych w Niemczech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Norwegii.

Laury dla nowego Mitsubishi Outlandera 1 Outlander zdobył 1 miejsce w teście 51 aut 12 marek w cenie poniżej 30 000 euro, przeprowadzonym przez "Motor 16" – jedno z najbardziej prestiżowych hiszpańskich czasopism motoryzacyjnych. W teście uczestniczyły auta takich marek, jak Toyota, Honda, Nissan, Jeep, Subaru, Suzuki, Daihatsu, Kia, Hyundai, SsangYong, Skoda i Fiat.

Kolejne miejsca za Mitsubishi Outlanderem zajęły Honda CRV, Toyota RAV-4, Nissan X-Trail, Suzuki Grand Vitara, Hundai Tucson i Kia Sportage, Nissan Qashqai, Kia Sorento i Jeep Compass.

Zalety Outlandera potwierdziła też wygrana rywalizacja w teście jednego z największych niemieckich magazynów motoryzacyjnych "Auto Strassenverkehr". Autorzy testu porównywali w nim Mitsubishi Outlandera z Hondą CR-V.

Outlander został także zwycięzcą 6-stronicowego testu porównawczego z Hyundaiem Santa Fe, opublikowanego w niemieckim czasopiśmie "Auto Zeitung" 7 lutego.

Entuzjastyczna recenzja na temat Outlandera pod wiele mówiącym tytułem "Outlandishly good" ukazała się w styczniowym wydaniu brytyjskiego miesięcznika "What Diesel Car?". Czytamy w niej między innymi : "Mam znakomitą wiadomość dla dealerów Mitsubishi. Auto oferuje rewelacyjny silnik, znakomity design i proporcje, bijąc w tym na głowę konkurencję – jeśli chodzi o jazdę to fantastyczny przyjaciel w podróży."

Laury dla nowego Mitsubishi Outlandera 2 W Norwegii, gdzie klienci kupili już ponad 500 Outlanderów w systemie przedsprzedaży, wystarczy zacytować tytuły prasowe: "Dzieło sztuki w wykonaniu Mitsubishi", "Perfekcyjny samochód rodzinny dla Norwegów", "Najlepsze nowe auto dla Norwegów"…

Polscy klienci także mogli zapoznać się z pierwszymi, również pozytywnymi wrażeniami z jazd nowym Outlanderem, zamieszczonymi na łamach czasopism "Auto Motor i Sport", "Auto Moto", "Auto Świat", "Motor", "Wysokie Obroty - Gazeta Wyborcza", "Giełda Samochodowa", a także "Uroda", "Twój Styl" oraz w programach motoryzacyjnych na antenach TVP Sport, Polsatu, TV-4 i TVP3.

Nowy Mitsubishi Outlander pojawi się w polskich salonach Mitsubishi już marcu bieżącego roku. Dzięki autom testowym we wszystkich autoryzowanych salonach Mitsubishi klienci będą mieli okazję do dokładnego sprawdzenia możliwości tego auta.

Źródło: Mitsubishi