Wściekły byk od Mitsubishi

Wściekły byk od Mitsubishi09.08.2007
Mitsubishi UK wprowadziło na rynek brytyjski specjalną edycję modelu L200 o nazwie "Raging Bull". Powstanie jedynie 500 sztuk tego wyjątkowego modelu, którego wizerunek związany będzie z ekskluzywną firmą odzieżową ...

...kapitana angielskiej drużyny rugby Phila Vickery'ego.

Double Cab L200 "Raging Bull" dostępne jest jedynie ze specjalnym lakierem Aztec Red oraz motywami "Wściekłego Byka" na drzwiach kierowcy i pasażera, na oparciach przednich siedzeń oraz na relingach pod przednimi drzwiami.

Wściekły byk od Mitsubishi 1Przednia osłona chłodnicy została wykończona chromem, a z tyłu zastosowano ramki kloszy reflektorów wykonane ze stali nierdzewnej.

Samochód dostępny będzie z 2.5-litrowym silnikiem diesla o mocy 136KM, który połączono z 5-biegową przekładnią manualną. Dużą dzielność terenową zapewni system napędu wszystkich czterech kół Super Select 4WD oraz układy Active Stability i Traction Control (M-ASTC).

Ceny edycji specjalnej "Raging Bull" będą rozpoczynały się od 19 249 funtów. To o 2000 funtów więcej od wersji standardowej Warrior, jednak całkowity koszt dodatkowego wyposażenia zastosowanego w wersji specjalnej to prawie 4000 funtów.

Źródło: Carscoop, informacja Moto Target