Coroczny zlot prawdziwych Mitsumaniaków

Coroczny zlot prawdziwych Mitsumaniaków29.08.2007
W ubiegły weekend odbył się w Łodzi zlot sympatyków samochodów spod znaku Trzech Diamentów. Liczba uczestników zlotów Mitsumaniaków rośnie z roku na rok – podczas ostatniej imprezy liczne atrakcje i perspektywa spotkania ...

...przyjaciół z całej Polski zwabiły ponad 350 osób. W programie spotkania, oprócz gier, konkursów, zabaw i paintballowej wojny po raz pierwszy znalazł się ciekawy tor do jazdy w terenie, szkoła bezpiecznej jazdy oraz imponujący pokaz sztucznych ogni. Kulminacyjnym punktem programu był przejazd przez Łódź kolumny 150 aut marki Mitsubishi w asyście policji.

Coroczny zlot prawdziwych Mitsumaniaków 1 Internetowy Klub Mitsumaniaków, który działa od kwietnia 2004 roku jest niezwykłym stowarzyszeniem. Jak piszą sami Mitsumaniacy w swoim internetowym forum „Będąc miłośnikiem Mitsu zyskujesz nie tylko auto (jeśli kupisz), ale przede wszystkim niesamowitą, zgraną RODZINĘ, na którą zawsze możesz liczyć - tego nie ma żadna inna marka (na pewno nie w takim zakresie)”.

Oficjalny klub fanów samochodów marki Mitsubishi zorganizował ogólnopolski zlot już po raz piąty. Tym razem właściciele i entuzjaści aut spod znaku Trzech Diamentów spotkali się w dniach 24-26 sierpnia 2007 r. w Łodzi i Strykowie. Gościem specjalnym zlotu był podobnie, jak w ubiegłym roku entuzjastycznie powitany Prezes Zarządu MMC Car Poland, Pan Tsumutoku Yamada.

Coroczny zlot prawdziwych Mitsumaniaków 2 Imprezę rozpoczął podziwiany przez łodzian przejazd kolumny 150 aut spod znaku Trzech Diamentów – asystujący w przejeździe policjanci na moment wstrzymali ruch na skrzyżowaniach.

Po części oficjalnej goście oddali się rozrywkom – specjalnie dla dorosłych i najmłodszych wielbicieli Mitsubishi przygotowano gry, konkursy na temat marki Mitsubishi i wiedzy technicznej oraz znajomości przepisów drogowych, zajęcia szkoły bezpiecznej jazdy, konkursy zręcznościowe a wieczorem spotkanie ze wspaniałym pokazem sztucznych ogni.

Po raz pierwszy klubowi fani Mitsubishi mieli okazję do wzięcia udziału w przygotowanych przez firmę Satall - łódzkiego dealera Mitsubishi - zajęciach na torze do jazdy w terenie - ostre podjazdy i grząskie piaski dzielnie pokonywali słynni zwycięzcy morderczego rajdu Dakar - terenowe auta Mitsubishi Pajero i L200. Trasa cieszyła się szczególnym zainteresowaniem dużej grupy właścicieli Mitsubishi L200.

Coroczny zlot prawdziwych Mitsumaniaków 3 Nie zapomniano także o najmłodszych Mitsumaniakach, na których czekały opiekunki proponujące liczne atrakcyjne zabawy i konkursy. Wszyscy uczestnicy spotkania mieli okazję do wygrania kilkudziesięciu upominków firmy Mitsubishi Motors i Ralliart, ufundowanych przez MMC Car Poland.

Łódzki dealer Satall przygotował także wystawę wszystkich modeli Mitsubishi, oferowanych w obecnie w polskich salonach. Ku uciesze zgromadzonych nie zabrakło wśród nich kultowego modelu Lancer Evolution IX.

Uczestnicy zlotu mieli okazję do odświeżenia starych i nawiązania nowych znajomości podczas piątkowej i sobotniej wieczornej imprezy przy ognisku.

Źródło: Mitsubishi