Konkurs dla sympatyków aut Mitsubishi

Konkurs dla sympatyków aut Mitsubishi17.10.2007
Klub sympatyków aut marki Mitsubishi o nazwie Mitsubishi Klub Polska ogłosił właśnie konkurs fotograficzny "JESIEŃ, JA I MITSUBISHI". Konkurs ma służyć promocji klubu i pomysłowości klubowiczów. Prace konkursowe zostaną ...

...wykorzystane w najnowszej budowanej właśnie stronie internetowej klubu do kreacji tapet, wygaszaczy ekranu i innych elementów graficznych. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać swoją pracę do 30.11.2007.

Według jury konkursu, w skład którego wchodzą administratorzy forum www.mitsubishiklub.pl i przedstawiciele sponsorów konkursu, fotografie powinny ukazywać jak jesień i nastrój jesienny wpływa na klubowiczów i ich samochody. Liczy się pomysł i przekaz informacji. Zdjęcie może, ale nie musi kryć hasło do odgadnięcia. Powinno w niekonwencjonalny sposób zaprezentować piękno samochodu, oddawać klimat jesieni i charakter motoryzacyjnego hobby. Prace konkursowe powinny wywoływać pozytywne skojarzenia z marką Mitsubishi, zachęcać do odwiedzenia forum, witryny i wstąpienia do klubu. Fotografie będą służyć jako element promocyjny klubu.

Organizatorzy konkursu obiecują atrakcyjne nagrody wśród których znalazły się oryginalne upominki z logo Trzech Diamentów – kurtki, plecak, latawiec, model nowego Mitsubishi Lancera Sedana, piłka, ręcznik, kosmetyki samochodowe oraz atrakcyjne gadżety i ubrania ze znakiem Mitsubishi Klub Polska – polary, koszulki polo oraz przenośna pamięć USB PenDrive o pojemności 1 GB.

Szczegółowy regulamin konkursu i zasady uczestnictwa znajdują się na forum www.mitsubishiklub.pl .

Źródło: MMC Car Poland