Mitsubishi Outlander w cenie kombi

Mitsubishi Outlander w cenie kombi28.10.2008
Outlander - drugie pod względem sprzedaży auto typu SUV z silnikiem Diesla w Polsce oraz niekwestionowany bestseller wśród modeli marki Mitsubishi w naszym kraju - jest teraz dostępny w niezwykle korzystnej cenie ...

... - porównywalnej z ceną, jaką trzeba zapłacić za model typu kombi klasy D.

Mitsubishi Outlander Invite Special Edition dodatkowo wyposażony w przednie i tylne osłony, ozdobne progi boczne, światła przeciwmgielne, komplet aluminiowych obręczy kół i przyciemniane tylne szyby kosztuje obecnie 89 990 zł.

Od momentu wejścia na rynek w kwietniu 2007 roku Outlander cieszy się niesłabnącym powodzeniem – do końca września bieżącego roku w Polsce sprzedano prawie 2400 takich samochodów. Samochód zajmuje 2 miejsce w rankingu sprzedaży aut typu SUV średniej wielkości z silnikiem Diesla (dane z raportu Samar 09.2008). Warto dodać, że auta z silnikami wysokoprężnymi stanowią wśród modeli typu SUV średniej wielkości w naszym kraju prawie 70%.

Klienci najbardziej cenią Outlandera za nietuzinkowy wygląd, obszerne wnętrze z bagażnikiem do 1690 litrów, dobre własności jezdne, które gwarantuje między innymi system napędu na 4 koła All Wheel Control oraz oszczędne i dynamiczne silniki. Zgodnie z opinią klientów Mitsubishi jest ekspertem w dziedzinie aut 4x4, co znajduje potwierdzenie w 26-letniej historii udziału tej firmy w najtrudniejszym terenowym rajdzie świata – słynnym Dakarze i 12 zwycięskich tytułach dla kierowców aut tej marki.

Potwierdzeniem popularności Outlandera jest zwycięstwo wśród aut terenowych w konkursie BEST CARS 2008 organizowanym przez magazyn Auto Motor i Sport. Ten model okazał się też niezwykle popularny wśród kobiet zdobywając cenny tytuł Najlepszego Auta Rodzinnego 2008 miesięcznika Twój Styl.

W sierpniu bieżącego roku Amerykański Insurance Institute for Highway Safety (Instytut Bezpieczeństwa Drogowego) uznał Mitsubishi Outlandera za najbezpieczniejszy samochód przyznając mu nagrodę „Top Safety Pick” (Najlepszy wybór pod względem bezpieczeństwa 2008).

Źródło: MMC