Wielki skok dla WOŚP

Wielki skok dla WOŚP30.12.2009
Jak co roku od wielu już lat przychodzi w styczniu taki dzień gdy Polska staje się czerwona od tysięcy serduszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W 2010 przypadnie już XVIII edycja jednej z największych na świecie akcji charytatywnych, ...

...którą organizuje Jurek Owsiak. Załoga Andi Mancin / Maciej Wisławski przyjęła zaproszenie od organizatorów WOŚP w Tarnowie i weźmie czynny udział w zbiórce pieniędzy.

10 stycznia odbędzie się już 4. edycja Tarnowskiej Moto-Orkiestry, organizowanej przez Auto Moto Klub Tarnowski pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Tarnowa, Ryszarda Ścigały. Jak co roku, rozegrany zostanie również SuperSprint o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa.

Serdecznie zapraszamy do Tarnowa wszystkich fanów rajdów i wielbicieli samochodów do spotkania z Wicemistrzami Rally America 2009. Po raz pierwszy w historii rajdów w USA, Polska załoga osiągnęła tak doskonały wynik i w swoim debiucie i pełnym sezonie startów pokonali wielu bardziej doświadczonych i dysponujących mocniejszymi samochodami konkurentów. Andi Mancin, również jako pierwszy Polak wywalczył awans do letniej olimpiady sportów ekstremalnych X-Games. Jedna z największych imprez sportowych słynie przede wszystkim ze skoków jakie wykonują na trasie wyścigu kierowcy rajdowi.

Podobnego właśnie skoku dotyczyć będzie licytacja zaproponowaną przez naszą załogę. Organizatorzy przygotowują odpowiednią skocznie, na której Andi Mancin swoim Mitsubishi Lancer Evolution IX z prędkością ponad 100 km/h wykona prawie 20 metrowy skok . Oprócz licytacji przejazdów z Wicemistrzem Rally America, podczas jednego ze skoków Andi zaprosi na prawy fotel odważną osobę, która wylicytuje największą cenę za wspólny skok. Zapraszamy już 10 stycznia na Finał WOŚP do Tarnowa, na to ekstremalne wydarzenie.

Zapraszamy wszystkich do strony licytacji, na której znajdziecie również więcej informacji.

Źródło: Mitsubishi