Innowacyjna strona poświęcona Mitsubishi Pajero

Innowacyjna strona poświęcona Mitsubishi Pajero10.05.2010
Firma Mitsubishi Motors uruchomiła właśnie polską wersję nowoczesnej strony internetowej w całości poświęconej Pajero - kultowemu modelowi spod znaku Trzech Diamentów. Nową witrynę skonstruowano w konwencji filmu fabularnego, ...

...który płynnie prowadzi widza przez wszystkie „odcinki” wirtualnego serialu. Lektorem zapraszającym widzów do obejrzenia strony jest Luc Alphand – słynny kierowca rajdowy, który za kierownicą Mitsubishi Pajero sięgnął po zwycięstwo w najtrudniejszym terenowym maratonie świata – Rajdzie Dakar.

Multimedialna witryna w przyjazny sposób prowadzi widza przez świat Pajero, pełen wyczerpujących informacji na temat 70-letniej historii tego modelu, jego zwycięstw w legendarnym Rajdzie Dakar, zaawansowanych rozwiązań technicznych, ale także dostarcza praktyczne dane na temat wyposażenia auta, jazd próbnych, czy stacji dilerskich.

Strona www.pajero.mitsubishi.pl dzieli się na 6 głównych rozdziałów, w których znajdziemy pełną informację na temat funkcjonalności i wyglądu auta, szczegółów stylistycznych, jego wnętrza i funkcji poszczególnych jego elementów, kolorów karoserii wraz z widokiem 360 stopni, mocy i osiągów silników oraz właściwości jezdnych auta w terenie i na drogach utwardzonych, uzyskanych dzięki zaawansowanym technologiom napędu na 4 koła, niezależnemu zawieszeniu i nowoczesnej skrzyni biegów Super Select.

Cały rozdział poświęcono znakomitemu dziedzictwu marki Mitsubishi, która dzięki uczestnictwu w rajdach samochodowych, jest ekspertem w dziedzinie napędów 4x4. Historia Mitsubishi Pajero została tu ujęta w 4 rozdziałach, bogato ilustrowanych zdjęciami i filmami.

W zakładce Dodatki znajdziemy zdjęcia i specyfikacje oraz przydatne informacje na temat systemów bezpieczeństwa w pojeździe, wyposażenia, wielofunkcyjnego wnętrza i dostępnych akcesoriów.

Na nowej stronie można także zamówić katalog Mitsubishi Pajero, jazdę próbną u wybranego dilera Mitsubishi Motors i pobrać tapety do komputera ze swoim ulubionym pojazdem.

Źródło: Mitsubishi