Mitsubishi LANCER 2.0 DI-D JURO 2010

Mitsubishi LANCER 2.0 DI-D JURO 201021.10.2010
Mitsubishi opublikowało informacje dotyczące modelu Lancer 2.0 DI-D Juro w wersji na 2010 rok. Najnowsza odmiana hatchbacka oferuje bardzo bogate wyposażenie. W specyfikacji europejskiej klienci mogą się spodziewać m. in. ...

Mitsubishi LANCER 2.0 DI-D JURO 2010 1...wykończeń z czarnej skóry we wnętrzu, multimedialnego systemu marki Kenwood, nawigacji satelitarnej, Bluetootha, kamery cofania, klimatyzacji, 16-calowych, 5-ramiennych felg z lekkich stopów, elektronicznego systemu utrzymywania przez samochód stałej prędkości, poduszek powietrznych: przednich, bocznych, kurtynowych i osłaniających okolice kolan, systemu wspomagania nagłego hamowania w sytuacjach awaryjnych BAS i systemu aktywacji świateł hamowania w sytuacjach awaryjnych (ESS).

Lancer Juro będzie dostępny w Europie w sześciu kolorach nadwozia, metalicznych: srebrnym, szarym, czerwonym, czarnym i niebieskim oraz matowej bieli.

Nie mamy jeszcze informacji na temat dostępności i cen na polskim rynku, ale w Wielkiej Brytanii klienci będą musieli wydać na Lancera 2.0 DI-D Juro przynajmniej 14 999 funtów.

Źródło: Mitsubishi, opracowanie: BM