Zlot właścicieli terenówek Mitsubishi

Zlot właścicieli terenówek Mitsubishi13.04.2011
Między 6 a 8 maja w Janowie Lubelskim odbędzie się ogólnopolski zlot posiadaczy i użytkowników aut terenowych spod znaku Trzech Diamentów organizowany przez klub użytkowników. Wraz z nadejściem wiosny budzą się do życia prawdziwi entuzjaści zmagań w terenie.

Dni są dłuższe i cieplejsze, w powietrzu czuć pierwsze oznaki nadchodzącej wiosny. Powoli przystępujemy do realizacji naszych off-road'owych planów. Przygotowania do sezonu trwają już od dawna, ale dopiero teraz będzie można zaprezentować oraz sprawdzić zmiany, przebudowy i modyfikacje naszych samochodów. – mówi Eugeniusz Dominik Łukasiak, założyciel Pajero Owners Club.

W kwietniu mijają dwa lata od założenia klubu. Z tej okazji Pajero Owners Club Polska zaprasza wszystkich klubowiczów oraz sympatyków na ogólnopolską imprezę integracyjną. Będzie to spotkanie posiadaczy i użytkowników terenówek spod znaku Trzech Diamentów połączone jak zwykle z atrakcjami turystycznymi i przejazdem po bezdrożach. Zlot odbędzie się w dniach 6 - 8 maja 2011 w Janowie Lubelskim.

P.O.C. Polska zaprasza do przyjazdu w te okolice, nawet z całymi rodzinami. Wszędzie wokół piękne Lasy Janowskie, które są częścią Puszczy Solskiej, tuż obok malowniczy zalew Janowski i sam Janów - małe i urocze miasteczko, warte odwiedzenia. Podczas imprezy planowany jest przejazd z roadbookiem, a na śmiałków czeka trudniejsza próba terenowa.

Zachęcam do przyjazdu szczególnie osoby chcące wstąpić do P.O.C. Polska, a nie znające nikogo z klubowiczów. Będzie to dobra okazja do nawiązania znajomości i uzyskania poparcia. W czasie trwania imprezy prezentowane będą nowe modele aut Mitsubishi 4x4 oraz klubowe samochody - te przygotowane do zmagań sportowych, ale także na wyprawy. – podsumowuje Łukasiak.

Źródło: Mitsubishi