Mitsubishi Colt i Lancer w leasingu konsumenckim

Mitsubishi Colt i Lancer w leasingu konsumenckim14.07.2011
Polski oddział Mitsubishi Motors przy współpracy z Santander Bankiem przedstawił ofertę leasingu konsumenckiego przy zakupie modeli Colt i Lancer. Stało się możliwe dzięki wejściu w życie od 1 lipca 2011 roku nowych przepisów dotyczących leasingu konsumenckiego.

Taka forma finansowania zakupu pojazdu jest dostępna nie tylko dla właścicieli firm, ale także dla klientów indywidualnych. Daje ona konsumentom szereg wymiernych korzyści i zapewnia minimum formalności. Teraz zamiast zadłużać się na zakup samochodu klienci mogą skorzystać z oferty leasingu konsumenckiego, a po kilku latach zamienić auto na nowy model bez dodatkowych kosztów.

Takie rozwiązanie jest szczególnie korzystne dla osób o nieregularnych dochodach z różnych źródeł: pracujących na umowę zlecenie, umowę o dzieło, będących na kontrakcie menadżerskim, marynarskim, na emeryturze, rencie, czy przedstawicieli wolnych zawodów, ale także w przypadku standardowej umowy o pracę. Wzięcie samochodu w leasingu konsumenckim nie obniża zdolności kredytowej klienta – jest to szczególnie istotne dla osób planujących wzięcie większego kredytu na przykład na zakup nieruchomości.

Źródło: Mitsubishi