Mitsumaniacy zapraszają na zlot!

Mitsumaniacy zapraszają na zlot!28.07.2011
Dziewiąta edycja corocznego zlotu Mitsumaniaków odbędzie się tradycyjnie w ostatni weekend sierpnia (26-28.08.11). Tym razem miłośnicy samochodów Mitsubishi zapraszają do malowniczo położonego ośrodka Wawrzkowizna w centralnej Polsce

Do uczestnictwa w tegorocznym zlocie zgłosiło się już ponad 500 członków klubu wraz z rodzinami, którzy przybędą tam 330 pojazdami spod znaku Trzech Diamentów. Po raz pierwszy w zlocie wezmą także udział przedstawiciele niemieckich i brytyjskich fanklubów samochodów Mitsubishi.

Jak zwykle w programie spotkania nie zabraknie atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych klubowiczów. W czasie trzydniowej imprezy uczestnicy zlotu będą mogli rywalizować w wielu konkurencjach olimpiady Mitsumaniaków – MitsuPiady takich, jak konkurs z wiedzy o samochodach Mitsubishi i Mitsumaniakach, przeciąganie auta na linie, slalom i parkowanie L200 na kopercie, bieg w workach czy sztafeta gokartów rowerowych.

Podczas zlotu będzie można zapoznać się ze wszystkimi modelami z gamy Mitsubishi, które zaprezentuje autoryzowany przedstawiciel tej marki firma Japan Motors. W programie spotkania przewidziano także teatr ognia, wybory Najładniejszego Auta Zlotu, mecz żywych piłkarzyków i ping-ponga oraz sobotnie ognisko, grill i dyskotekę.

Kulminacyjnym i najbardziej widowiskowym punktem programu będzie jednak przejazd kolumny samochodów Mitsubishi drogami wokół Bełchatowa przy asyście policji.

Zlot Mitsumaniaków jest imprezą rodzinną, dlatego dla najmłodszych uczestników zapewniono opiekę animatorów, dmuchane zamki i zjeżdżalnie, malowanie buziek i konkursy.

Źródło: Mitsubishi