Mitsubishi Shogun Black Special Edition

Mitsubishi Shogun Black Special Edition03.01.2012
Jeśli Shogun nie kojarzy się wam z żadnym modelem Mitsubishi, to zapewne dlatego, że pod tą nazwą występuje on tylko w Wielkiej Brytanii, a w Europie mamy Mitsubishi Pajero. Wyspiarze właśnie otrzymali od japońskiego producenta...

... specjalną edycję Shoguna/Pajero o nazwie Black Special Edition.

Mitsubishi Shogun Black Special Edition 1 Głównym wyróżnikiem edycji specjalnej Black są czarne elementy – w tym kolorze utrzymano 20-calowe felgi, dach, spojler, obudowy lusterek bocznych, kratkę atrapy chłodnicy, oprawy reflektorów i świateł przeciwmgielnych, klamki drzwi i progi drzwiowe.

Mitsubishi Shogun/Pajero Black Special Edition posiada 3,2-litrowy silnik Di-D o mocy 197 KM i maksymalnym momencie obrotowym 441 Nm. Napęd przekazywany jest na tylną oś. Edycja specjalna będzie dostępna w pięciu kolorach nadwozia: białym, srebrnym, perłowym czarnym, czerwonym metalicznym i brązowym metalicznym.

We wnętrzu znalazła się skórzana tapicerka, dodatkowe podświetlenia deski rozdzielczej, detale z polerowanego metalu i nowa nawigacja, kamery cofania oraz łącze umożliwiające podłączenie iPoda.

Źródło: Mitsubishi, opracowanie: BM