Mitsubishi na żywo z Genewy!

Mitsubishi na żywo z Genewy!29.02.2012
Podczas rozpoczynającej się w przyszłym tygodniu Wystawy Motoryzacyjnej w Genewie odbędzie się światowa premiera Mitsubishi Outlandera. Będzie to pierwszy SUV z napędem na 4 koła, który otrzyma innowacyjny napęd...

Uroczysta odsłona nowego modelu i przedstawienie planów firmy w najbliższych latach nastąpi podczas konferencji prasowej z udziałem Osamu Masuko - Prezesa Mitsubishi Motors Corporation. Ceremonię która odbędzie się w pierwszy dzień prasowy, 6 marca o godzinie 10.45 będzie można oglądać na żywo w internecie.

Specjalnie z myślą o pasjonatach motoryzacji, którzy nie planują wizyty w Genewie, firma MMC zaoferowała możliwość obejrzenia w internecie w biurze lub na telefonie komórkowym transmisji na żywo z uroczystej odsłony stylowego, zupełnie nowego modelu Mitsubishi Outlandera. Ten pojazd zadebiutuje z ekologicznym silnikiem Diesla, ale niewiele później otrzyma nowy, hybrydowy napęd typu plug-in, bazujący na elektrycznym.

Mitsubishi na żywo z Genewy! 1To w pełni zintegrowane rozwiązanie opracowano na bazie technologii EV i doświadczeniu firmy Mitsubishi w tworzeniu samochodów z napędem na 4 koła. Nowy hybrydowy napęd Mitsubishi Plug-in Hybrid EV zapewni Outlanderowi rewelacyjny zasięg około 800 km i bardzo niską emisję CO2 na poziomie 50 g/km.

Prezes Masuko przedstawi także najnowsze plany MMC na najbliższe lata, gdyż premiera Outlandera to zwiastun całej gamy światowych pojazdów nowej generacji spod znaku Trzech Diamentów o zasięgu światowym. Do 2020 roku 50% globalnej produkcji Mitsubishi Motors będą stanowić samochody hybrydowe typu plug-in i elektryczne.

Aby obejrzeć transmisję na żywo należy o godzinie 10.45 wejść na stronę www.mitsubishi.pl lub kliknąć na linki: www.mitsubishi-media.co.uk, przechodząc potem do sekcji video lub http://www.ustream.tv/channel/mitsubishiuk - tu, trzymając się dalszych instrukcji obejrzą Państwo konferencję na komputerze, iPadzie, IPhonie lub urządzeniu z systemem Android lub http://www.facebook.com/MitsubishiUK?sk=app_196506863720166. Ten link przeniesie Państwa do aplikacji Facebookowej na brytyjskiej stronie Mitsubishi Motors. Ta opcja, po “polubieniu” wymienionej witryny, jest dostępna tylko dla użytkowników komputerów.

Źródło: Mitsubishi