Mitsubishi Colt AIR już w polskiej ofercie

Mitsubishi Colt AIR już w polskiej ofercie17.04.2012
W polskich salonach Mitsubishi Motors debiutuje właśnie specjalna wersja najmniejszego modelu tej marki o nazwie Colt AIR. Limitowana seria 3-drzwiowej wersji Colta wyróżnia się spośród konkurencji bogatym wyposażeniem i atrakcyjną ceną.

3-drzwiowa, specjalna seria Colta o nazwie AIR, stworzona na bazie wersji 1.3 Invite, jest dostępna wyłącznie w kolorze białym i oferuje dodatkowe elementy wyposażenia, podkreślające dynamiczny wygląd samochodu.

Mitsubishi Colt AIR już w polskiej ofercie 1W atrakcyjnej cenie klienci otrzymują zatem 15-calowe, aluminiowe obręcze kół, listwy boczne w kolorze czarnym, pakiet stylizacyjny na nadkola, przyciemniane szyby, eleganckie aluminiowe listwy progowe, srebrne ramki nawiewów, dywaniki Premium z haftowanym logo AIR i emblemat z napisem COLT AIR na tylnej klapie oraz komplet opon zimowych ze stalowymi obręczami kół.

Colt AIR z oszczędnym, benzynowym silnikiem o pojemności 1.3 litra i mocy 95 KM jest wyposażony między innymi w przednie i boczne poduszki bezpieczeństwa, układ ABS z EBD z systemem wspomagania hamowania BAS, półautomatyczną klimatyzację, centralny zamek ze sterowaniem w kluczyku, regulowane reflektory halogenowe, tylną lampę przeciwmgielna, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka boczne oraz radio CD/MP3 i wejściem AUX z 4 głośnikami.

Mitsubishi Colt 1.3 AIR dostępny jest w cenie 46 990 zł.

Źródło: Mitsubishi