Renault Kadjar w serii limitowanej Runmageddon w kolorze czarnym Etoile

Renault Kadjar w serii limitowanej Runmageddon w kolorze czarnym Etoile02.06.2018
Renault Polska wprowadziło nową serię limitowaną modelu Kadjar Runmageddon - stanowiącą przypieczętowanie podjętej w ubiegłym roku współpracy Renault Polska z organizatorem największego w Polsce cyklu biegów z przeszkodami.

W tym roku Renault Polska kontynuuje współpracę z Runmageddonem i zostało głównym sponsorem cyklu. Runmageddon to największy cykl biegów z przeszkodami w Polsce. Tegoroczna edycja obejmuje kilkanaście imprez biegowych, podczas których uczestnicy muszą pokonać liczne przeszkody, zarówno naturalne, jak i te przygotowane specjalnie na tę okazję.

Renault KADJAR, model, który stał się samochodową wizytówką RUNMAGEDDONU, to kompaktowy crossover Renault, wyróżniający się atletyczną sylwetką połączoną z atrakcyjnymi, płynnymi liniami nadwozia. Wnętrze zaprojektowane z myślą o potrzebach kierowcy wyróżnia się przestronnością i wysokiej jakości wykończeniem.

Renault Kadjar Runmageddon
Renault Kadjar Runmageddon

Serii limitowanej towarzyszy dedykowana strona https://kadjar.renault.pl/

Tym razem seria limitowana RUNMAGEDDON została zbudowana na wersji INTENS z silnikiem TCe 130, w kolorze Czarnym Etoile. Dodatkowo w wyposażeniu standardowym posiada:

  • obręcze kół ze stopu metali lekkich 19’’
  • eflektory przednie Full LED „Pure Vision”
  • pakiet Techno Premium (aktywny system wspomagania nagłego hamowania AEBS, system wspomagania parkowania „Easy Park Assist” z kamerą cofania, system wspomagania parkowania przód/tył/bok, system kontroli martwego pola)
  • pakiet Widoczność: stały dach panoramiczny i wewnętrzne lusterko elektrochromatyczne
  • koło zapasowe dojazdowe
  • specjalne oznakowanie „Runmageddon”

Na razie wyprodukowano 50 aut, ale możliwe jest rozszerzenie produkcji. Cena katalogowa - 86 900 zł.

Źródło: Renault Polska