Średnia ocena modelu na podstawie opinii »
użytkowników publikowanych w dziale »
opinie kierowców - oceń swoje auto »
eeeee
brak opinii

Renault Rafale

Renault Rafale

Renault Rafale to flagowy SUV Coupe francuskiej marki Renault zaprezentowany w czerwcu 2023 roku. Model ma być nową siłą napędową marki w segmencie D-SUV i wejdzie do sprzedaży na wiosnę 2024 roku.

Renault Rafale wykorzystuje modularną platformę Renault-Nissan CMF-CD i będzie oferował najwyższy stopień zaawansowania technologicznego w zakresie rozwiązań układu jezdnego, jednostek napędowych oraz podzespołów elektronicznych.

W chwili wprowadzenia do sprzedaży Renault Rafale będzie oferowane z hybrydową jednostką napędową E-Tech full hybrid o mocy systemowej 200 KM zespoloną z wielotrybową, automatyczną skrzynią ze sprzęgłem kłowym.

W późniejszym terminie do oferty dołączy wersja Renault Rafale E-Tech plug-in hybrid 4x4. Model w wersji PHEV będzie posiadał napęd na cztery koła oraz zespół napędowy dostarczający 300 KM mocy systemowej.

Ceny nowych modeli

Ostatnie 2 wiadomości związane z Renault Rafale:

Nowe Renault Rafale wyrusza na podbój segmentu D

renault-rafale-suv-coupe-2024Po ponownym podboju segmentu C, stanowiącego jeden z priorytetów planu strategicznego Renaulution, który jest realizowany z powodzeniem głównie dzięki sukcesom modeli Megane ...

czytaj dalej

Rafale - historyczna nazwa dla nowego SUV-a Coupe

Rafale - historyczna nazwa dla nowego SUV-a Coupe Nazwa Rafale nawiązuje do historii Renault jako producenta silników lotniczych w latach 30. ubiegłego wieku. Renault chce, aby Rafale stał się najlepszym modelem w...

czytaj dalej