Grand Modus i Nowy Modus

Grand Modus i Nowy Modus20.12.2007
Renault rozbudowuje swoją ofertę w segmencie B wprowadzając obszernego vana i pomysłowego minivana: Grand Modusa i Nowego Modusa. Firma Renault - pionier w konstrukcji samochodów jednobryłowych – przy projektowaniu ...

Grand Modus i Nowy Modus 1...Grand Modusa wykorzystała całe swoje doświadczenie. Nadwozie dłuższe o 16 cm (4 034 mm), duży bagażnik (do 410 dm3) oraz przesuwana i składana tylna ławka (w układzie 1/3-2/3 lub w całości) sprawiają, że samochód zyskuje na funkcjonalności i odpowiada nowym potrzebom użytkowym – jest doskonały na rodzinne wakacje czy weekend z przyjaciółmi.

Szczególną uwagę poświęcono wygodzie kierowcy i wszystkich pasażerów w kabinie: samochód ma jasno oświetlone, przestronne wnętrze i trzy pełnowymiarowe miejsca z tyłu. Liczne schowki i pomysłowe rozwiązania – takie jak składane stoliki – są dostępne dla wszystkich pasażerów. Grand Modus charakteryzuje się doskonałymi własnościami jezdnymi i dysponuje wszelkimi atutami, aby stać się podstawowym samochodem w rodzinie.

Grand Modus i Nowy Modus 2 Nowy Modus jest przeznaczony dla klientów poszukujących kompaktowego (długość 3 874 mm) i zwrotnego samochodu miejskiego (min. średnica skrętu 9,90 m, zależnie od wersji). Nowy Modus prezentuje zdecydowany charakter i wyraziste linie.

W wyższych wersjach, elegancję i wyrafinowanie stylistyczne podkreślają chromowane elementy wlotu powietrza i tylna listwa. Podobnie jak w pierwszej generacji tego samochodu, kierowca i pasażerowie podróżują w przytulnej i wygodnej kabinie.

Źródło: Renault, fot. Renault