Nowe twarze na nasza-klasa.pl

Nowe twarze na nasza-klasa.pl14.03.2008
Renault poszerza grono znajomych na portalu nasza-klasa.pl o nowe "twarze"! Nowe modele, które zostały wprowadzone do sprzedaży w marcu – praktyczne Nowe Twingo, przestronny van – Grand Modus oraz dynamiczne kombi – Nowe Clio Grandtour, ...

...zostały zaprezentowane na portalu nasza-klasa.pl jako profile zwykłych użytkowników.

Popularny portal nasza-klasa.pl stał się jednym z narzędzi promocyjnych Renault. Samochodom, które właśnie weszły do sprzedaży, założono profile, tak aby każdy z użytkowników portalu mógł je dodać do grona swoich znajomych. Nowe Twingo, Nowy Grand Modus oraz Nowe Clio Grandtour występują na portalu tak jak miliony innych użytkowników. Ich profile zawierają krótkie opisy każdego z modeli oraz zostały zilustrowane galerią zdjęć. Nowe "twarze" Renault cieszą się bardzo dużą popularnością i mają już ponad 1000 nowych znajomych.

Działania w internecie wspiera specjalnie przygotowany konkurs. Aby wziąć w nim udział należy udać się do salonu Renault i zrobić sobie zdjęcie z jednym z nowych modeli. Zdjęcie należy umieścić w swojej galerii na portalu nasza-klasa.pl wraz z komentarzem, a następnie wkleić na stronie www.renault.pl/konkurs. Autorzy 10 najlepszych fotografii i komentarzy otrzymają nagrody – odtwarzacze mp4.

Źródło: Renault