Wiosenna gama Renault Modus

Wiosenna gama Renault Modus12.04.2005
1 kwietnia 2005 została wprowadzona do sprzedaży w Polsce nowa gama Renault Modus. Podobnie, jak w przypadku innych modeli Renault, gama Modusa jest bardzo bogata ...

1 kwietnia 2005 została wprowadzona do sprzedaży w Polsce nowa gama Renault Modus. Podobnie, jak w przypadku innych modeli Renault, gama Modusa jest bardzo bogata: 4 jednostki napędowe: 2 silniki benzynowe i 2 diesel (dCi), 3 poziomy wyposażenia i seria limitowana Alize.

Przestrzenny design

Wiosenna gama Renault Modus 1 Modus - najnowszy model Renault "samochód o wielkim sercu" jest połączeniem przestrzeni i zwartej sylwetki. Imponująca przestrzeń wewnętrzna to atut, który przyciąga wielu klientów. Modus oferuje własności dynamiczne, poziom bezpieczeństwa czynnego i biernego na najwyższym poziomie w swoim segmencie.

Modus przygotowany jest też na stłuczki, które w mieście często są nie do uniknięcia; szereg elementów zaprojektowano w sposób zwiększający ich wytrzymałość na drobne uderzenia.

Bezpieczeństwo na 5 gwiazdek

Modus jako pierwszy samochód w swojej klasie uzyskał maksymalna ocenę 5 gwiazdek, zdobywając 32,84 punkty na 37 możliwych, w testach zderzeniowych przeprowadzonych przez niezależną instytucje Euro NCAP.

Nowa gama

Wiosenna gama Renault Modus 2 Modus, chcąc być jeszcze bardziej przyjaznym dla klientów, debiutuje w wersji Access. Jest to najbardziej korzystna cenowo wersja samochodu, przeznaczona dla kierowców, poszukujących nowoczesnego i komfortowego pojazdu, który jednocześnie będzie tani w eksploatacji.

Nowa wersja Confort Expression wyróżnia się nietuzinkową, szaro-czerwoną tapicerką i bogatym wyposażeniem standardowym obejmującym m. in. radio CD z wyświetlaczem w konsoli centralnej. Natomiast wewnątrz aut z serii limitowanej Alize tapicerka ma kolor szaro-grafitowy, a wyposażenie samochodu wzbogacono o klimatyzację manualną.

Modus dostępny jest teraz w 11 wersjach - bardzo atrakcyjnie wyposażonych i oferowanych w przystępnych cenach już od 42 300 PLN.