Samochody dostawcze w Szkole Jazdy Renault

Samochody dostawcze w Szkole Jazdy Renault27.06.2005
Szkoła Jazdy Renault wprowadza program szkoleń z wykorzystaniem samochodów dostawczych. Dwustopniowy program szkolenia składa się z ćwiczeń doskonalących umiejętności w zakresie technik ...

Szkoła Jazdy Renault wprowadza program szkoleń z wykorzystaniem samochodów dostawczych.

Dwustopniowy program szkolenia składa się z ćwiczeń doskonalących umiejętności w zakresie technik hamowania, omijania przeszkody, pokonywania zakrętów, prób dokładnościowych cofania i parkowania, a także prawidłowego pokonywania zakrętów (zasady skrętu szosowego, wykorzystanie promienia skrętu samochodu). Wszystkie ćwiczenia odbywają się w samochodach dostawczych obciążonych i nieobciążonych towarem.

Samochody dostawcze w Szkole Jazdy Renault 1 Dzięki takiemu rozwiązaniu kierowcy będą mogli poczuć różnicę w reakcjach samochodu ciężkiego i lekkiego w różnych sytuacjach drogowych – mówi Zbigniew Weseli, dyrektor Szkoły Jazdy Renault - Program został tak opracowany, aby zmaksymalizować korzyści dla kierowców samochodów dostawczych. Szkolenie każdego stopnia trwa 8 godzin i obejmuje dwa wykłady trwające 45 i 30 minut, zajęcia praktyczne (5 godzin), obiad oraz podsumowanie. Ceny kursów w samochodach dostawczych dla grup 12 i 18 osobowych kształtują się od 6.900 złotych do 9.500 złotych netto (w zależności od liczebności grupy i ilości wykorzystywanych samochodów).

Szkolenia prowadzone są na terenie o powierzchni 50 000 m², który jest wyposażony w dwie nowe nawadniane płyty poślizgowe (płyta o długości 120 metrów i krąg o średnicy 50 metrów), trzy płyty betonowe (w tym płyta o długości 300 i szerokości 90 metrów, wykorzystywana do ćwiczeń jazdy na zakrętach i manewrów wyprzedzania).

Szkoła Jazdy Renault działa od lutego 2004 roku. W kwietniu 2005 roku szkoła zmieniła siedzibę i przeniosła się do stolicy na teren lotniska Warszawa-Babice.

Samochody dostawcze w Szkole Jazdy Renault 2 Szkoła ma bogatą ofertę kursów zarówno dla firm jak i kierowców indywidualnych. Szkolenia są prowadzone przez wykwalifikowanych, doświadczonych instruktorów, biorących udział w programie szkoleń wewnętrznych Train the trainer, który pozwala im doskonale rozpoznawać oczekiwania i potrzeby kursantów. Każde szkolenie rozpoczyna się od wykładu teoretycznego prowadzonego z wykorzystaniem najnowszych technik audiowizualnych. Kursy odbywają się w stale monitorowanych pod względem technicznym i sukcesywnie serwisowanych samochodach, które zapewniają uczestnikom pełne bezpieczeństwo. Szczegółowe informacje o Szkole Jazdy Renault można znaleźć pod adresem: www.szkolajazdyrenault.com.pl