MotoNews.pl

Bentley na lodzie

26 stycznia 2012

Kategoria | Rynek Premium  Sport
Bentley 3

Bentley przygotował dla swoich klientów ciekawą, zimową propozycję. Jeśli twój portfel jest wystarczająco gruby, możesz wziąć udział w „Power on Ice” – czymś w rodzaju krótkiego urlopu w północnym rejonie Finlandii, podczas którego można będzie przetestować, jak produkty Bentleya zachowują się w trudnych warunkach, na śniegu i lodzie.

Goście Power on Ice pojadą w to samo miejsce, w którym w lutym zeszłego roku czterokrotny mistrz WRC, Juha Kankkunen pobił rekord prędkości na lodzie w modelu Continental Supersports Convertible, rozpędzając się do 330,695 km/h.

Uczestnicy „Power on Ice” będą mogli pościgać się na lodzie w Continentalach GT coupe o mocy 575 KM i Continentalach Supersports coupe o mocy 630 KM. Program obejmuje jazdę po torach wytyczonych wśród śniegu i lodu, slalom, przejazd torem w kształcie cyfry 8 i możliwość nauczenia się zaawansowanych technik jazdy od osobistego instruktora.

Brzmi świetnie, prawda? Zapomnieliśmy tylko dodać, że taka kilkudniowa wycieczka, to koszt od 8690 do 10 490 euro od osoby.

Zdjęcia: Bentley, opracowanie: BM