MotoNews.pl

Smart fortwo sharpred

10 lutego 2012

Kategoria | Premiery
Marka, model | ,
smart fortwo sharpred 6

Najnowsza limitowana edycja smarta fortwo nosi nazwę sharpred i wyróżnia się intensywnie czerwonym, ozdobnym elementem na klatce tridion i czerwonymi obudowami lusterek bocznych kontrastującymi z resztą czarnego nadwozia. Fartuch przedni i tylny panel oraz fartuchy boczne wykończono błyszczącym, czarnym lakierem. Pojazd porusza się na oponach o wymiarach 175/55 R 15 z przodu i 175/55 R 15 z tyłu zamontowany na 15-calowych, trójramiennych obręczach z lekkich stopów, również pokrytych błyszczącym, czarnym lakierem.

We wnętrzu również zastosowano kontrastowe zestawienie barw: czarne, skórzane obicia foteli przeszyto czerwonymi nićmi, na desce rozdzielczej również znajdziemy czerwone akcenty.

Na liście wyposażeniowej smarta fortwo sharpred znajdą się także: automatyczna przekładnia Softouch, elektrycznie opuszczane szyby, klimatyzacja z funkcją automatycznej kontroli temperatury, dach panoramiczny, elektryczny układ wspomagania kierownicy, podgrzewane fotele, zamykany schowek na rękawiczki, system audio z pięcioma głośnikami i system nawigacyjno-multimedialny.

Smart fortwo sharpred będzie dostępny w wariancie coupe coupé i jako kabriolet. Oferta silnikowa to benzynowe jednostki o mocy odpowiednio 52 kW i 62 kW. Model specjalny smarta fortwo pojawi się w salonach sprzedaży w maju tego roku. Seria zostanie ograniczona do 1800 egzemplarzy.

Zdjęcia: smart, opracowanie: BM