MotoNews.pl

Opel Astra GTC według JMS

21 stycznia 2013

Kategoria | Premiery
Marka, model | ,
Opel Astra GTC 1

Firma tuningowa JMS zaprezentowała ostatnio swoje najnowsze dzieło – pakiet modyfikacji dla sportowego coupe, Opla Astry GTC. Mocniejsza wersja Astry została obdarowana przez niemieckiego tunera kilkoma interesującymi elementami uatrakcyjniającymi stylistkę auta.

Mówiąc szczerze, Opel Astra GTC jest całkiem atrakcyjny już w wersji fabrycznej, jednak ekspertom z JMS udało się go jeszcze nieco upiększyć. Tuner wyposażył model w nową dokładkę na przedni zderzak, którą można zamontować w łatwy sposób używając kleju lub przyśrubowując dodatkowy komponent do zderzaka. Za przyjemność oglądania nowej dokładki na Astrze GTC zapłacimy 249 euro.

Oprócz tego klienci JMS mogą cieszyć się zestawem nowych, 20-calowych obręczy Schmidt Gotham Shadow Green, na których zamontowano opony w rozmiarze 240/35.

Zawieszenie udoskonalono stosując zestaw KW V1 typu coil over ze stali szlachetnej, dzięki czemu nadwozie przybliżyło się do nawierzchni drogi o 40 mm zarówno na wysokości przedniej, jak i tylnej osi. Zestaw KW kosztuje 999 euro.

Trzeba przyznać, że panowie z JMS nie zaszaleli zbytnio, a ich propozycja jest bardzo… powiedzmy… oszczędna (choć nie pod względem ceny). Z drugiej strony może i lepiej, że nie musimy oglądać szalonego tuningu, w którym przerost formy nad treścią popsułby całkiem interesujące kształty Opla Astry GTC.

Zdjęcia: JMS, opracowanie: BM