Średnia ocena modelu na podstawie opinii »
użytkowników publikowanych w dziale »
opinie kierowców - oceń swoje auto »
fffhe
3.94

Opel Astra

Opel Astra Sports Tourer '2010Opel Astra Sports Tourer '2010Opel Astra Sports Tourer '2010Opel Astra Sports Tourer '2010

Po zaniechaniu produkcji Opla Kadetta na rynku pojawił się Opel Astra. Ten kompaktowy samochód od samego początku produkcji należy do ścisłej czołówki w swej klasie. Zarówno pierwsze jak i najmłodsze odmiany cieszą się sporym zainteresowaniem i należą do aut cenionych przez klientów. Dodatkowym walorem jest tutaj spora ilość wersji nadwoziowych od trzy- i pięciodrzwiowego hatchbacka przez sedana a na kombi skończywszy.

Dla bardziej wymagających zadedykowano odmiany coupe i cabrio. W roku 2006 Opel Astra H był najczęściej rejestrowanym samochodem w Europie.

We wrześniu 2015 roku podczas Frankfurt Motor Show Opel przedstawił Astrę K.

Ceny nowych modeli

Opel Astra - Fotogalerie

Ostatnie 30 wiadomości związane z Opel Astra:

Światowe premiery Opla na IAA 2019: nowa Astra, Corsa i Grandland X hybryda plug in

Opel-Corsa-2019Tegoroczne światowe premiery Opla na Międzynarodowym Salonie Motoryzacyjnym IAA we Frankfurcie (dni prasowe: 10-11 września; dni dla publiczności: 12-22 września) są zapowiedzią zróżnicowanego rozwoju motoryzacji. Targi IAA to miejsce ...

Modele Opla w wyjątkowej, przyciągającej wzrok stylizacji

Modele Opla w wyjątkowej, przyciągającej wzrok stylizacji Modele Opla w wyjątkowej stylizacji: model Opel Astra z czarnym dachem oraz lusterkami bocznymi i felgami z lekkiego stopu w tym samym kolorze. Czarne akcenty także w modelach Corsa i Mokka X.

Opel Astra zdobywa Green Mobility Trophy

Opel Astra zdobywa Green Mobility Trophy "Najoszczędniejszy diesel 2017": Opel Astra osiąga imponujący wynik i wygrywa w swojej kategorii przed BMW serii 5 i Mercedesem klasy E. Zaszczytne drugie miejsce: srebrny medal dla Opla Ampery-e w kategorii samochodów elektrycznych.

250 000 Opel Astra hatchback wyprodukowany w Gliwicach

250 000 Opel Astra hatchback wyprodukowany w Gliwicach Jubileuszowy egzemplarz został pomalowany, podkreślającą dynamiczną sportową sylwetkę, czerwienią i jest wyposażony w nowoczesny turbodoładowany silnik benzynowy 1.4 l o mocy 150 KM[1]. Samochód ten został zamówiony przez polskiego klienta.

Flotowe kombi z dobrym wyposażeniem

Flotowe kombi z dobrym wyposażeniem Samochody flotowe są coraz lepiej wyposażone nie tylko ze względu na wygodę kierującego. Dłuższa lista udogodnień skutecznie podwyższa wartość rezydualną pojazdu, a dodatkowe systemy bezpieczeństwa wpływają na wysokość składki ubezpieczeniowej.

Adaptacyjny tempomat również w modelu Opel Astra

Adaptacyjny tempomat również w modelu Opel Astra Opel Astra hatchback i kombi Sports Tourer są już dostępne z adaptacyjnym tempomatem (ACC). Nowy element wyposażenia jest oferowany w wybranych wersjach silnikowych modelu Astra, zarówno z manualnymi, jak i automatycznymi sześciobiegowym przekładniami.

Pozostałe artykuły ...