MotoNews.pl

Porsche Cayenne z zestawem poszerzającym nadwozie od Prior Desgin

04 lipca 2013

Kategoria | Prior Design  Tuning
Marka, model | ,
Porsche Cayenne 9

Firma tuningowa Prior Desgin przedstawiła właśnie nowy zestaw poszerzający nadwozie Porsche Cayenne. Ten sposób modyfikacji Cayenne jest bardzo popularny w branży tuningowej, ale propozycja Prior Design wydaje się jedną z bardziej ekstrawaganckich.

Model został wyposażony w przyjemnie wyglądający dyfuzor w tyle oraz mnóstwo dodatkowych otworów wentylacyjnych. Na przednim zderzaku pojawiły się nowe światła do jazdy dziennej z diodami LED, specjaliści z Prior Design zainstalowali także nową atrapę chłodnicy, która łączy poszerzone błotniki przednie. To jednak nie wszystko, Porsche Cayenne zyskało także nowe fartuchy boczne rozciągające się ku tyłowi i nowemu zderzakowi tam umieszczonemu. Poszerzone zostały również tylne nadkola.

Jeszcze jedną cechą wyróżniającą zestaw poszerzający nadwozie Porsche Cayenne autorstwa Prior Desgin jest jego cena. Można go nabyć w cenie od 8900 do 11 800 euro, w zależności od wersji. To relatywnie tanio, biorąc pod uwagę, że za topowe Porsche Cayenne Turbo trzeba zapłacić sześciocyfrową sumę we wspólnej walucie europejskiej. Bywa, że programy tuningowe dla tego modelu wyceniane są na kilkadziesiąt tysięcy euro.

Zdjęcia: Prior Design, Car Tuning