MotoNews.pl

BMW Z4 w nowych szatach

31 grudnia 2013

Kategoria | Tuning
Marka, model | ,
BMW Z4 15

Niemiecka firma tuningowa MB Individual Cars przygotował specjalny zestaw komponentów udoskonalających wygląd roadstera BMW Z4. Ta zabawa nie jest jednak tania, by zamówić sobie jedną z ofert MB Individual Cars musimy przygotować sobie od niecałych 4000 do 5500 euro.

Na pakiet modyfikacji złożył się szereg nowych komponentów nadwoziowych wykonanych z włókna węglowego. BMW Z4 wzbogaciło się o nową dokładkę na spojler przedni, nowe wykończenia na zderzakach, nową atrapę chłodnicy, nowe fartuchy boczne, nowe obudowy lusterek bocznych, nowy spojler tylny oraz nowe wykończenia na błotnikach. Gamę nowych elementów uzupełnia zestaw zawieszeniowy typu coil-over marki KW, wyczynowy układ wydechowy oraz nowe, 19-calowe obręcze z lekkich stopów V703 VRM, na których zamontowano ogumienie Continental.

Specjaliści z MB Individual Cars dokonali także niewielkich poprawek we wnętrzu samochodu. Kabina BMW Z4 wzbogaciła się o wykończenia z włókna węglowego na desce rozdzielczej, konsoli środkowej, panelach drzwiowych i osłonach pałąków antykapotażowych.

Zdjęcia: MB Individual Cars, opracowanie: BM