MotoNews.pl

Seria wyposażeniowa Skoda DRIVE dla modeli Fabia, Rapid i Octavia

13 marca 2017

Kategoria | Premiery
Skoda-Drive 3

Po dużym sukcesie limitowanej wersji wyposażenia Skoda JOY, na rynku polskim zastępuje ją nowa edycja Skoda DRIVE. Bazuje na środkowej wersji wyposażenia Ambition i oferuje jeszcze bogatsze wyposażenie przy korzystnych cenach.

Samochody w limitowanej serii Skoda DRIVE wyróżniają się oryginalnym wyglądem zewnętrznym z dodatkowymi elementami wystroju. Specjalne plakietki wersji podkreślają wyjątkowy charakter egzemplarza. Skoda DRIVE to także zindywidualizowane wnętrze o bogatszym wyposażeniu.

Skoda DRIVE dla modelu Rapid

Model Rapid DRIVE przykuwa uwagę stylowymi obręczami ze stopów lekkich o wzorze Italia. Wykończono je antracytowym lakierem. Auto zaopatrzono w opony w rozmiarze 215/45 16” (opcjonalnie wzór Savio 215/40 17”). Do tego pakiet przyciemnionych szyb Sunset, przednie światła przeciwmgłowe oraz oświetlenie tylnej tablicy rejestracyjnej wykonane w technologii LED.

We wnętrzu wersja Skoda DRIVE wnosi do tego jeszcze atrakcyjny wzór tapicerki foteli, trójramienną skórzaną kierownicę wielofunkcyjną obsługującą radio i telefon oraz dodatkowe udogodnienia. Należą do nich funkcja Eeasy Light Assist oraz radio Bolero z 6,5-calowym kolorowym ekranem dotykowym i łączami Bluetooth, USB, SD i AUX-IN. Za bardzo dobrą jakość dźwięku odpowiada system Skoda Surround z dwoma dodatkowymi głośnikami z tyłu. Pakiet Skoda DRIVE dla modelu Rapid dostępny jest zarówno w wersji liftback, jak i Spaceback, za dopłatą 5 200 zł do wersji wyposażenia Ambition.

Skoda DRIVE dla modelu Fabia

Fabia DRIVE z zewnątrz buduje dobre wrażenie reflektorami projektorowymi ze światłami do jazdy dziennej wykonanymi z diod LED, pakietem przyciemnionych szyb Sunset oraz obręczami ze stopów lekkich o wzorze Italia. Wykończono je czarnym lakierem. Koła mają rozmiar 215/45 16” (opcjonalnie Savio 215/40 17”).

Dopłata 5 200 zł wobec wersji wyposażenia Ambition przynosi kolejne elementy wyposażenia wpływające na komfort i estetykę. Są to: tapicerka foteli o atrakcyjnym wzorze, czujniki parkowania z tyłu, funkcja Easy Light Assist oraz rozbudowany Pakiet Audio. Limitowana seria dostępna jest dla obydwu wersji nadwozia Fabii – hatchbacka i kombi.

Skoda DRIVE dla modelu Octavia

Seria DRIVE zyskuje jeszcze wyższy poziom korzyści przy modelu Octavia. Pakiet, dostępny za dopłatą 3 600 zł do wersji nadwoziowej liftback i 4 100 zł do kombi, obejmuje elementy wyposażenia promocyjnego pakietu Amazing, czyli automatyczną klimatyzację Climatronic, czujniki parkowania z przodu i z tyłu, tempomat, radio Bolero z ośmiocalowym wyświetlaczem i systemem Smart Link + oraz lusterko wsteczne z czujnikiem deszczu.

O atrakcyjny wygląd nadwozia dbają antracytowe obręcze o wzorze Hawk dla kół w rozmiarze 225/45 17” (opcjonalnie wzór Trius w kolorze srebrnym) i pakiet przyciemnionych szyb Sunset, a wnętrza – atrakcyjna tapicerka foteli dedykowana tej edycji oraz dekor Light Brush.

Zdjęcia: Skoda