Średnia ocena modelu na podstawie opinii »
użytkowników publikowanych w dziale »
opinie kierowców - oceń swoje auto »
fffhe
3.91

Skoda Fabia

Skoda Fabia GreenLine '2010Skoda Fabia GreenLine '2010Skoda Fabia GreenLine '2010Skoda Fabia GreenLine '2010

Po sukcesach Skody Felicii czeski producent zaprezentował w 1999 roku jeszcze bardziej udany model jakim jest Skoda Fabia. Pojawienie się tego auta na rynku szybko okazało się strzałem w dziesiątkę, gdyż od razu zyskało ono bardzo liczne grono nabywców. Decydując się na zakup Fabii wybierać można spośród następujących wersji: pięciodrzwiowy hatchback lub kombi lub czterodrzwiowy sedan. Fabia bazuje na tej samej płycie podłogowej, co Volkswagen Polo 9N czy Seat Ibiza 6L.

W 2007 roku na rynek wchodzi Fabia II, nieco większa od poprzedniczki, a co za tym idzie również z większą przestrzenią bagażową. Po złożeniu kanapy ładowność dochodzi do 1163 l. Stylistycznie nawiązuje do modelu Skoda Roomster.

Ceny nowych modeli

Skoda Fabia - Fotogalerie

Ostatnie 30 wiadomości związane z Skoda Fabia:

Polskie premiery nowych modeli Skody na Poznań Motor Show

Polskie premiery nowych modeli Skody na Poznań Motor Show Podczas Poznań Motor Show Skoda po raz pierwszy w Polsce prezentuje nowy, kompaktowy model Scala oraz najmniejszego członka rodziny SUV-ów marki, model Kamiq.

Skoda zaprezentuje szereg nowości na targach Motor Show w Genewie

Skoda zaprezentuje szereg nowości na targach Motor Show w Genewie Na tegorocznym Salonie Samochodowym w Genewie Skoda zaprezentuje nowe modele: VISION iV i Klement, które wytyczają kierunek rozwoju marki.

Skoda Fabia R5: Nowe oblicze zwycięskiego samochodu rajdowego

Skoda Fabia R5: Nowe oblicze zwycięskiego samochodu rajdowego Skoda zaprezentuje nową wersję rajdowego modelu Fabia R5 na tegorocznym Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie. Zaktualizowana wersja Skody Fabia R5 będzie dostępna od połowy 2019 roku.

Skoda Fabia najlepszym samochodem miejskim w Plebiscycie Auto Lider 2018

Skoda Fabia najlepszym samochodem miejskim w Plebiscycie Auto Lider 2018 Przestronna i komfortowa nowa Skoda fabia to lider w kategorii Auto Miejskie! Tak zdecydowały głosy czytelników tygodnika "Motor" i miesięcznika "Auto Moto" w Plebiscycie Auto Lider 2018.

Skoda Fabia - komfort i przestronność

Skoda-Fabia-Combi 3Nowa Skoda Fabia może pochwalić się ponadprzeciętną przestronnością. Kompaktowy, niespełna 4-metrowy samochód posiada miejsce dla pięciu pasażerów i wyposażony jest w jeden z największych bagażników w swoim segmencie, o pojemności ...

Ruszyła produkcja nowej Skody Fabii

Ruszyła produkcja nowej Skody Fabii Pierwsze egzemplarze nowej Skody Fabii właśnie opuściły linię produkcyjną i wkrótce trafią do klientów. Od 1999 roku Skoda Fabia jest jednym z najpopularniejszych modeli samochodów - nie tylko w Polsce, ale i na wielu europejskich rynkach.

Pozostałe artykuły ...