Florida - kolejna wersja specjalna modelu Fiesta

Florida - kolejna wersja specjalna modelu Fiesta28.02.2001
Nowy specjalny model Forda Fiesty nosi nazwę Florida. Występuje on zarówno w wersji 3- jak i 5-drzwiowej a napędzany jest jednym z trzech silników. Dwa z nich to benzynowce ...

Nowy specjalny model Forda Fiesty nosi nazwę Florida. Występuje on zarówno w wersji 3- jak i 5-drzwiowej a napędzany jest jednym z trzech silników.

Florida - kolejna wersja specjalna modelu Fiesta 1 Dwa z nich to benzynowce o pojemności 1300 cm³ i mocy 37 kW (50 KM) lub 44 kW (60 KM). Uzupełnieniem oferty jest osiągający 75 koni mechanicznych, 1,8-litrowy turbodiesel Endura DI.

Fiesta Florida odznacza się wzbogaconym wyposażeniem seryjnym, które obejmuje: elektryczny szyberdach, fotel kierowcy ustawiany w płaszczyźnie pionowej, boczne listwy ozdobne, siatkę i oświetlenie bagażnika, hydraulicznie wspomagany układ kierowniczy, ABS, przednie i boczne poduszki powietrzne, atermiczne szyby, dzielone oparcie tylnej kanapy, zderzaki polakierowane w kolorze nadwozia a w wersji pięciodrzwiowej zagłówki w tyle samochodu. Samochód ten dostępny jest w jedenastu kolorach karoserii a w kabinie zastosowane mogą być czarne lub beżowe obicia tapicerskie.