Dziesięciotysięczny Ford w Auto Plaza

Dziesięciotysięczny Ford w Auto Plaza24.04.2004
W kwietniu 2004 roku autoryzowany dealer Forda – Auto Plaza – po siedmiu latach obecności na rynku sprzedał swój dziesięciotysięczny samochód. Szczęśliwy nabywca nie tylko stał się właścicielem doskonałego samochodu, ale również otrzymał prezent od firmy ...

W kwietniu 2004 roku autoryzowany dealer Forda – Auto Plaza – po siedmiu latach obecności na rynku sprzedał swój dziesięciotysięczny samochód. Szczęśliwy nabywca nie tylko stał się właścicielem doskonałego samochodu, ale również otrzymał prezent od firmy.

Dziesięciotysięczny Ford w Auto Plaza 1 - Pierwszego forda kupiłem siedem lat temu trochę z sentymentu – stwierdził pan Michał Mikaszewski – mój ojciec jeździł w latach 60. fordem Anglia. Za pierwszym razem trafiłem do Auto Plaza przypadkiem. Zadowolenie z samochodu i poziomu obsługi sprawiło, że jest to już mój piąty samochód, który tu kupuję – pomimo, że "po drodze" mam innych dealerów. Muszę przyznać, że mimo iż przez te siedem lat pracownicy Auto Plaza się zmieniali, to obsługa jest cały czas na najwyższym poziomie. Jestem mile zaskoczony, że to właśnie ja kupiłem dziesięciotysięczny samochód i jednocześnie mogę zapewnić, że na pewno nie będzie to mój ostatni kupiony w tej firmie.

Z okazji zakupu dziesięciotysięcznego samochodu pan Michał otrzymał prezent od firmy – zaproszenie na wystawną kolację w restauracji Belvedere.

Auto Plaza jest pierwszym w Polsce dealerem marki Ford, należącym do firmy Summit Motors Poland. Swoją działalność rozpoczęła w 1997 roku, w roku 2001 został otwarty drugi punkt dealerski – Auto Plaza Bielany. Auto Plaza oferuje swoim klientom sprzedaż nowych samochodów marki Ford, skup i sprzedaż samochodów używanych – z gwarancją Auto Plaza, kompleksową obsługę firm, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, naprawy blacharsko-lakiernicze, diagnostykę, urzędową stacje kontroli pojazdów wszystkich marek oraz 24 godzinną pomoc drogową i wynajem samochodów.

Na zdjęciu:
Pan Michał Mikaszewski z panem Tomaszem Trześniewskim (sprzedawcą Auto-Plaza) w chwilę po wręczeniu nagrody.