Infiniti Q50 - nowy teaser filmowy

Infiniti Q50 - nowy teaser filmowy31.12.2012
Infiniti skłoniło już milion osób do tego, by na Facebooku kliknęli „Lubię to” przy profilu marki i postanowiło uczcić ten sukces publikując krótki filmik zapowiadający pojawienie się nowego modelu o nazwie Q50.

Jeśli oznaczenie to z niczym się wam nie kojarzy, to zapewne ominęła was wiadomość o planowanej zmianie systemu nazewnictwa modeli Infiniti. Więcej szczegółów poznacie klikając na link, w skrócie jednak powiemy, że począwszy od 2014 roku samochody marki Infiniti zmienią swoje dotychczasowe oznaczenia literowe na nowe – będą to tylko litery Q lub QX oznaczające określony typ samochodu plus cyfry oznaczające segment rynkowy, na którym oferowany jest dany pojazd.

Pierwszym modelem nazwanym zgodnie z nowym systemem jest właśnie Q50. To zupełna nowość w ofercie Infiniti – luksusowy, sportowy sedan, który zadebiutuje oficjalnie przed szerszą publicznością 14 styczna przyszłego roku podczas wystawy North American International Auto Show w Detroit. Premierowa konferencja prasowa, na której zostanie przedstawiony nowy sedan zapowiada się na prawdziwy show – w jej trakcie będzie można nawet oglądać popisy artystów z Cirque Soleil.

Gdyby ktoś chciał zobaczyć to wydarzenie na żywo, ale nie wybiera się osobiście do Detroit, to zapraszamy do odwiedzenia profilu Infiniti na Facebooku 14 stycznia. Będzie to też dobra okazja, by zadać ekspertom pytania na temat Q50.


Źródło: Infiniti, opracowanie: BM