Elektryzujące oferty wyprzedażowe Nissana ARIYA

Elektryzujące oferty wyprzedażowe Nissana ARIYA07.02.2024
Z początkiem roku Astara - oficjalny importer Nissana - obniżył ceny flagowego, w pełni elektrycznego crossovera Nissana ARIYA.

Klienci mogą teraz skorzystać z atrakcyjnych ofert wyprzedażowych, oszczędzając nawet do 44 000 zł. Ceny modelu rozpoczynają się od 199 900 zł dla wersji Engage 63 kWh oraz 214 900 zł dla Engage z akumulatorem 87 kWh. Z kolei ARIYA z napędem na cztery koła e-4ORCE jest teraz dostępna w cenie od 229 900 zł.

Specjalne oferty dotyczą wszystkich wersji modelu ARIYA, od podstawowej Engage 63 kWh 214 KM z napędem na przednią oś po wzbudzającą największe emocje odmianę Evolve+ 87 kWh o mocy 396 KM i z innowacyjnym napędem na obie osie e-4ORCE. Nowe, bardziej konkurencyjne ceny mają na celu uczynienie elektrycznej mobilności jeszcze bardziej dostępną dla klientów.

Nissan Ariya 2024

Bogate wyposażenie już w podstawowej wersji

Już bazowa wersja modelu – Engage 63 kWh o zasięgu do 404 km w cyklu mieszanym WLTP – wyróżnia się bogatym wyposażeniem, obejmującym między innymi dwustrefową automatyczną klimatyzację, dwa zintegrowane ekrany 12,3”, inteligentny tempomat, czujniki parkowania z przodu i z tyłu, system bezkluczykowego dostępu czy w pełni LED-owe przednie reflektory. Ponadto specjalna oferta w cenie uwzględnia także Pakiet Design + Komfort czyli przyciemniane tylne szyby, przednie lampy przeciwmgłowe LED, podgrzewane fotele przednie oraz kierownica, elektrycznie regulowane podparcie lędźwiowe fotela kierowcy, elektrycznie regulowane fotel kierowcy i pasażera oraz tapicerka materiałowa, częściowo pokryta ekologiczną skórą.

Na koniec, co niemniej ważne – w standardowym pakiecie wyposażenia wersji Engage znalazła się także ładowarka pokładowa o mocy 22kW, pozwalająca szybko uzupełnić energię w akumulatorze. Ten niezwykle bogaty pakiet – dodatkowo z lakierem metalizowanym – dostępny jest w cenie już od 199 900 zł! Za niewielką dopłatą (3000 zł) można wybrać egzemplarz z dwukolorowym nadwoziem, z dachem i lusterkami pomalowanymi na czarno.

ARIYA z innowacyjnym napędem na cztery koła e-4ORCE

Szczególną kategorią w gamie modelu są wersje z opracowanym przez Nissana innowacyjnym napędem na obie osie e-4ORCE. Układ ten opiera się na dwóch silnikach elektrycznych, z których jeden jest zamontowany przy przedniej, a drugi przy tylnej osi pojazdu. e-4ORCE zwiększa pewność za kierownicą oraz gwarantuje lepszą kontrolę nad pojazdem i doskonałe właściwości jezdne w każdych warunkach pogodowych, co klienci docenią szczególnie zimą.

Nissan Ariya 2024

W ramach oferty promocyjnej ceny crossovera ARIYA e-4ORCE rozpoczynają się obecnie od 229 900 zł – tyle kosztuje wersja Advance 87 kWh, oferująca 306 KM mocy, przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 5,7 sekundy oraz do 515 km zasięgu w cyklu mieszanym WLTP. Korzyść dla klienta względem standardowej ceny katalogowej wynosi w tym przypadku aż 44 tys. zł!

Atrakcyjne oferty finansowania

Dopełnieniem wyjątkowej oferty cenowej są także atrakcyjne możliwości finansowania. W zależności od potrzeb, klienci mogą wybrać zakup w ramach kredytu 3x33%1 lub leasing od 101,5%1. ARIYA jest także dostępna w wynajmie Nissan Abonament2 dla klientów biznesowych – z ratami obejmującymi serwis i finansowanie – już od 1631 zł netto miesięcznie, bez wpłaty własnej, dla wersji Engage 63 kWh z lakierem metalizowanym, pakietem Design + Komfort oraz z pokładową ładowarką trójfazową AC 22 kW.

Źródło: Nissan