Nissan Note liderem rankingu czasopisma

Nissan Note liderem rankingu czasopisma30.07.2007
Cieszący się uznaniem rodzinny Nissan NOTE zwyciężył w dwóch plebiscytach magazynu Which? w 2007 r. w Wielkiej Brytanii, których wyniki opublikowano w tym tygodniu. Nagroda Best Buy przyznawana jest nie tylko na podstawie ocen jurorów, ...

...testujących samochody na zlecenie magazynu, ale także na podstawie ocen osób, które użytkowały dany model przez ostatnie 12 miesięcy. Which? pisze dalej: "bogato wyposażony NOTE spełnia wszystkie potrzeby kierowcy".

Nissan Note liderem rankingu czasopisma 1 Oprócz tytułu "Best Buy" NOTE uzyskał także najwyższą punktację w tabeli niezawodności w swojej kategorii. W rankingu niezawodności oceniane są nowe samochody (nie starsze niż dwuletnie), pod względem awarii, wad i usterek uprzykrzających eksploatację. NOTE okazał się niekwestionowanym zwycięzcą w swoim segmencie, uzyskując ocenę 94 procent, czyli znacznie powyżej średniej, która wyniosła 88 procent. Oznacza to "prawie bezproblemowy rok eksploatacji pojazdu".

Guy Ainsley, Dyrektor Marki ds. Samochodów Rodzinnych w firmie Nissan Motor GB, komentując przyznanie obydwu nagród magazynu Which?, powiedział: "Cieszy nas fakt, że nasi klienci są szczerze zadowoleni ze swoich samochodów i chcą o tym głośno mówić. Otrzymanie obydwu wyróżnień od Which? potwierdza nasze przekonanie, że NOTE to najlepszy samochód w swoim segmencie".

NOTE oferowany jest w trzech wersjach silnikowych, w tym z jednostkami benzynowymi 1.4 i 1.6 lub z dieslem 1.5 dCi, w cenie od 44990 złotych.

Źródło: Nissan