Nissan Note używanym małym samochodem roku 2009

Nissan Note używanym  małym samochodem roku 200906.11.2009
Jeden z najbardziej cenionych na brytyjskim rynku małych samochodów został nagrodzony także jako samochód używany. W rywalizacji o tytuł Samochodu Używanego Roku 2009 przyznany przez czasopismo What Car? superuniwersalny Nissan Note ...

...bezapelacyjnie pokonał konkurencję z segmentu B. Eksperci w dziedzinie samochodów używanych z jury magazynu What Car? nie szczędzili pochwał pod adresem nagrodzonego przez nich Nissana produkowanego w Wielkiej Brytanii. W dodatku do magazynu What Car? poświęconym Samochodowi Używanemu Roku 2009 można było przeczytać: „To zaskakujące, jak dużo miejsca jest w środku. Przestrzeń zagospodarowano tak efektywnie, że można niemal odnieść wrażenie, że to raczej mały minivan, a nie auto z segmentu B”.

Wykazując wyższość nad wszystkimi rywalami w swoim segmencie Note był bardzo bliski zwycięstwa w ogólnej klasyfikacji konkursu o tytuł Samochodu Używanego Roku 2009 czasopisma What Car?, przegrywając ostatecznie z droższym rodzinnym sedanem.

Note dostępny na rynku od 2006 roku to bardzo korzystna propozycja pod względem stosunku wartości do ceny dla każdego nabywcy poszukującego przestronnego, ładnego i dobrego jakościowo pojazdu o wyjątkowo kompaktowym nadwoziu.

Samochód oferowany jest z oszczędnymi silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi, co oznacza, że także wśród używanych egzemplarzy Note każdy kierowca znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

Dyrektor zarządzający brytyjskiej filii Nissana Paul Willcox powiedział: „To wielkie wyróżnienie dla Note, który okazał się nie tylko znakomitym nowym samochodem, ale cieszy się również doskonałą opinią wśród nabywców aut używanych. Intensywnie pracowaliśmy nad podniesieniem poprzeczki pod względem jakości i trwałości w segmencie małych samochodów. Dzięki temu Note pozostaje niezawodnym i atrakcyjnym pojazdem zarówno jako nowy, jak i używany egzemplarz”.

Źródło: Nissan