Samochód Roku na Poznań Motor Show 2024

Samochód Roku na Poznań Motor Show 202402.04.2024
W dniach 4-7 kwietnia, marka Renault weźmie udział w Poznań Motor Show 2024, gdzie zaprezentuje swoją najnowszą gamę modelową wraz z Renault Scenic E-Tech electric.

Pierwszy weekend kwietnia to wielkie święto dla miłośników motoryzacji, w dniach 4-7 kwietnia na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się Poznań Motor Show.

Poznań Motor Show jest okazją dla marki Renault do zaprezentowania swoich nowości, a przede wszystkim głównego „bohatera” stoiska Scenic E-Tech electric, samochodu, który otrzymał tytuł Car of The Year 2024. Tytuł został ogłoszony podczas uroczystości przyznania nagród na salonie motoryzacyjnym w Genewie. Samochód zostanie pokazany po raz pierwszy w Polsce.

Renault Scenic E-Tech electric 2024

Scenic E-Tech electric to samochód w 100% elektryczny dla osób aktywnych, które szukają uniwersalnego samochodu. Kompaktowy, lekki, przeznaczony do jazdy po mieście, ale również wygodny na dłuższe trasy (zasięg do 625 km WLTP). Zapewnia przestronne i komfortowe wnętrze, został wyposażony w najnowsze technologie, które gwarantują przyjemność jazdy. Prezentowany model to Scenic E-Tech electric w wersji iconic 220 KM long range.

Na stoisku Renault w Pawilonie 5 będzie można obejrzeć nie tylko Scenic E-Tech electric, ale również Renault Austral, Arkanę, Espace i Clio.

Do Pawilonu nr 5 od czwartku do niedzieli w godzinach 10:00-18:00, zaprasza Renault wraz z autoryzowanym partnerem marki, Karlik Sp. z.o.o

Źródło: Renault