Limitowana Skoda Fabia Black Edition

Limitowana Skoda Fabia Black Edition02.04.2017
Elegancki, sportowy, ponadczasowy - czarny kolor buduje wyjątkowy charakter nowej, limitowanej edycji modelu Fabia Black Edition. Wyróżniające się szczególnym wyposażeniem egzemplarze z ograniczonej puli są już dostępne do zamówienia salonach w cenie od 63 030 zł.

Edycja Black Edition to kolejny krok w kierunku poszerzenia możliwości indywidualizacji modelu FABIA i dalszego wzbogacania jej charakteru. Tym razem jej projekt przykuwa uwagę konsekwentnym wykorzystaniem tylko jednego koloru – głębokiej czerni.

Magia czerni: limitowana Skoda Fabia Black Edition

Perłowy lakier nadwozia Czerń Magic znajduje swoje uzupełnienie w czarnym spojlerze pokrywy bagażnika, czarnych obręczach kół ze stopów lekkich o wzorze SAVIO i średnicy 17 cali oraz emblemacie Black Edition zamontowanym na słupkach B, wskazującym na wyjątkowość egzemplarza z tej edycji.

Czarny kolor króluje także we wnętrzu, które posiada specjalne wykończenie zarezerwowane dla tej limitowanej wersji modelu. Składa się na nie między innymi czarna konsola środkowa, dekor Piano Black i dedykowane listwy progowe. Szczególną atmosferę w kabinie budują także czarne fotele sportowe ze zintegrowanymi zagłówkami i trójramienna skórzana sportowa kierownica wielofunkcyjna z elementami chromowanymi, dekorem Piano Black i małym pakietem skórzanym.

Skoda Fabia Black Edition

Oprócz wyjątkowego wystroju, specjalna edycja Black Edition przynosi też dodatkowe elementy wyposażenia zwiększające korzystność zakupu modelu FABIA w tej wersji. Wyposażenie standardowe obejmuje funkcję EASY LIGHT ASSIST, wyświetlacz MAXI-DOT, klimatyzację CLIMATRONIC, czujniki parkowania z tyłu i radio BOLERO.

Dynamiczny charakter modelu potwierdza sportowe zawieszenie. Fabia Black Edition dostępna jest wyłącznie w wersji nadwozia hatchback z silnikiem 1.2 TSI o mocy 110 KM. Cena modelu wyposażonego w skrzynię ręczną zaczyna się już od 63 030 zł, z automatyczną przekładnią DSG – 68 030 zł. Wyjątkowa i bogato wyposażona Fabia Black Edition jest już dostępna na polskim rynku, ale pula egzemplarzy jest ograniczona.

Źródło: Skoda