Średnia ocena modelu na podstawie opinii »
użytkowników publikowanych w dziale »
opinie kierowców - oceń swoje auto »
eeeee
brak opinii

Skoda Kodiaq

Ceny nowych modeli

Ostatnie 30 wiadomości związane z Skoda Kodiaq:

Polskie premiery nowych modeli Skody na Poznań Motor Show

Polskie premiery nowych modeli Skody na Poznań Motor Show Podczas Poznań Motor Show Skoda po raz pierwszy w Polsce prezentuje nowy, kompaktowy model Scala oraz najmniejszego członka rodziny SUV-ów marki, model Kamiq.

KODIAQ RS: Skoda prezentuje cennik pierwszego SUV-a z emblematem RS

KODIAQ RS: Skoda prezentuje cennik pierwszego SUV-a z emblematem RS Sportowy charakter, emocjonalny design i najmocniejszy silnik wysokoprężny w historii marki - to tylko niektóre wyróżniki pierwszego SUV-a Skody z emblematem RS.

Skoda prezentuje limitowaną wersję flagowego SUV-a

Skoda prezentuje limitowaną wersję flagowego SUV-a Rosnąca popularność SUV-ów oraz udana ofensywa Skody w tym segmencie zaowocowała decyzją o rozbudowaniu oferty flagowego modelu Skoda Kodiaq w wersji Business.

Skoda 4X4: jak zachować bezpieczeństwo i radość z jazdy zimą?

Skoda 4X4: jak zachować bezpieczeństwo i radość z jazdy zimą? Śnieg i ujemna temperatura to sytuacje, w których należy zachować dodatkową czujność na drodze. Łatwo wtedy o utratę przyczepności i panowania nad pojazdem.

Skoda Kodiaq RS gotowa na każde wyzwanie

Skoda-Kodiaq-RS 3Standardowo wyposażona w inteligentny napęd na obie osie, Skoda Kodiaq RS jest doskonale przygotowana do spełniania różnorodnych potrzeb - zarówno na asfalcie, jak i poza utwardzonymi drogami, w każdych warunkach pogodowych. SUV dysponuje ...

Skoda Kodiaq GT debiutuje podczas CIIE 2018 w Szanghaju

Skoda Kodiaq GT debiutuje podczas CIIE 2018 w Szanghaju Udział Skody w pierwszych chińskich targach CIIE w Szanghaju to podkreślenie silnej pozycji marki w Chinach. Skoda premierowo prezentuje tam model Kodiaq GT.

Pozostałe artykuły ...