Średnia ocena modelu na podstawie opinii »
użytkowników publikowanych w dziale »
opinie kierowców - oceń swoje auto »
eeeee
brak opinii

Skoda Kodiaq

Ceny nowych modeli

Ostatnie 9 wiadomości związane z Skoda Kodiaq:

KODIAQ RS: Skoda prezentuje cennik pierwszego SUV-a z emblematem RS

KODIAQ RS: Skoda prezentuje cennik pierwszego SUV-a z emblematem RS Sportowy charakter, emocjonalny design i najmocniejszy silnik wysokoprężny w historii marki - to tylko niektóre wyróżniki pierwszego SUV-a Skody z emblematem RS.

Skoda prezentuje limitowaną wersję flagowego SUV-a

Skoda prezentuje limitowaną wersję flagowego SUV-a Rosnąca popularność SUV-ów oraz udana ofensywa Skody w tym segmencie zaowocowała decyzją o rozbudowaniu oferty flagowego modelu Skoda Kodiaq w wersji Business.

Skoda 4X4: jak zachować bezpieczeństwo i radość z jazdy zimą?

Skoda 4X4: jak zachować bezpieczeństwo i radość z jazdy zimą? Śnieg i ujemna temperatura to sytuacje, w których należy zachować dodatkową czujność na drodze. Łatwo wtedy o utratę przyczepności i panowania nad pojazdem.

Skoda Kodiaq GT debiutuje podczas CIIE 2018 w Szanghaju

Skoda Kodiaq GT debiutuje podczas CIIE 2018 w Szanghaju Udział Skody w pierwszych chińskich targach CIIE w Szanghaju to podkreślenie silnej pozycji marki w Chinach. Skoda premierowo prezentuje tam model Kodiaq GT.

Skoda na Paryskim Salonie Samochodowym

Skoda na Paryskim Salonie Samochodowym Od 2 do 14 października w Paryżu trwać będzie Salon Samochodowy, podczas którego marka Skoda przedstawi nie tylko imponujące nowości, ale także zaprezentuje się jako dostawca innowacyjnych rozwiązań z zakresu digitalizacji i mobilności.

Skoda Kodiaq RS gotowa na światową premierę

Skoda Kodiaq RS gotowa na światową premierę Nowa wersja SUV-a, z silnikiem 2.0 BiTDI, który generuje moc 176 kw (239 KM) jest gotowa na swoją światową premierę. Skoda Kodiaq RS zadebiutuje już w październiku podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu.

Pozostałe artykuły ...