Premiera koncepcyjnej Skody Joyster

Premiera koncepcyjnej Skody Joyster20.09.2006
Joyster – najnowsze studium designu Skody materializuje idee nowych kształtów i funkcji dla kompaktowych aut marki rodem z Mlada Boleslav. Wyznacza przyszłe kierunki rozwoju w zakresie wzornictwa samochodów oferowanych klientom przez Skoda Auto ...

Joyster – najnowsze studium designu Skody materializuje idee nowych kształtów i funkcji dla kompaktowych aut marki rodem z Mlada Boleslav. Wyznacza przyszłe kierunki rozwoju w zakresie wzornictwa samochodów oferowanych klientom przez Skoda Auto.

Premiera koncepcyjnej Skody Joyster 1 Joyster to trzydrzwiowe auto o kompaktowych rozmiarach zewnętrznych z zaskakująco obszernym wnętrzem. Jest to także nowa kombinacja kompaktowego nadwozia z szeroką gamą technologii komunikacyjnych oraz komfortowym wyposażeniem.

Projekt Joyster jest kontynuacją długoterminowej strategii koncernu dotyczącej oferowania funkcjonalnych i jednocześnie inteligentnych rozwiązań, co razem z hasłem Skody "PRZEMYŚLANE ROZWIĄZANIA" stało się szeroko rozpoznawalnym określeniem dla przyjaznego i jednocześnie wyszukanego w detalach wzornictwa marki.

Nowa propozycja projektantów Skody zostanie zaprezentowana obok pozostałych innowacji Skoda Auto podczas Międzynarodowej Wystawy Samochodowej w Paryżu w dniach od 27 do 29 września.

Źródło: Skoda Auto