Skoda prezentuje limitowaną wersję flagowego SUV-a

Skoda prezentuje limitowaną wersję flagowego SUV-a23.01.2019
Rosnąca popularność SUV-ów oraz udana ofensywa Skody w tym segmencie zaowocowała decyzją o rozbudowaniu oferty flagowego modelu Skoda Kodiaq w wersji Business.

Wersja Business, z jeszcze bogatszym wyposażeniem standardowym, będzie dostępna w atrakcyjnej cenie i stanowi interesującą propozycję dla miłośników SUV-ów.

KODIAQ w wersji Business będzie dostępny z aż siedmioma jednostkami napędowymi do wyboru. W nowej wersji model oferuje dwie pojemności silnika: 1.5 oraz 2.0, zarówno dla jednostki benzynowej, jak i wysokoprężnej, o mocy 150 KM lub 190 KM. Oferta obejmuje głównie jednostki wyposażone w automatyczną, siedmiobiegową przekładnię DSG. Samochód dostępny będzie w opcji z napędem na przednią oś oraz w wersji 4x4.

Skoda Kodiaq Business
Skoda Kodiaq w wersji Business

Skoda Kodiaq Business bazuje na wersji wyposażenia Ambition, ale w opcji podstawowej będzie dodatkowo wzbogacony o szereg pakietów i rozwiązań. Wśród nich znajduje się m.in. przedni czujnik parkowania, bezkluczykowy system KESSY FULL, system SmartLink+ obsługiwany przez radio BOLERO, reflektory FULL LED z funkcją adaptacji świateł oraz przyciemniane szyby tylne SUNSET.

Decydując się na Skodę Kodiaq z limitowanej edycji będzie można skorzystać z nowego, specjalnie przygotowanego pakietu FRESH na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach cenowych. Obejmuje on: system nawigacji satelitarnej AMUDSEN, komputer pokładowy z kolorowym wyświetlaczem Maxi DOT, kamerę cofania, pełne oświetlenie tylne w technologii LED, podgrzewane fotele przednie i trójsferową klimatyzację automatyczną CLIMATRONIC oraz alarm z funkcją SAFE. Dla nowej wersji SUV-a zaproponowano osiem wariantów kolorystycznych nadwozia. Tym, co wyróżnia limitowany model jest sześć kolorów dostępnych wyłącznie dla serii limitowanej Business: niemetalizowana Biel Pure oraz metalizowane: Beż Cappuccino, Brąz Topaz, Niebieski Reef, Szary Platinum i Czerń Deep Perłowy.

Źródło: Skoda