Skoda prezentuje teaser nowej generacji modelu Octavia

Skoda prezentuje teaser nowej generacji modelu Octavia04.11.2019
Na tydzień przed światową premierą Skoda publikuje teaser, w którym odkrywa pierwsze szczegóły designu nowej generacji modelu Octavia.

Ikona marki w całkiem nowej odsłonie imponuje emocjonującą sylwetką i najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Po raz pierwszy dla tego modelu zastosowano reflektory Full LED Matrix o wyrafinowanym designie: dwa moduły LED rozdzielone są przez ostro zarysowane wiązki światła w kształcie litery L. Krystaliczne reflektory tylne w nowej Octavii zostały także wyposażone w technologię LED oraz funkcję Coming/Leaving Home.

Premiera nowego modelu odbędzie się 11 listopada w Pradze.

Przedpremierowy materiał wideo koncentruje się na najnowszych rozwiązaniach technologicznych zastosowanych po raz pierwszy w bestsellerowym modelu marki oraz emocjonujących cechach charakterystycznych dla nowego języka designu Skody. Z najnowszą Skodą Octavią można zapoznać się oglądając teaser wideo udostępniony przez producenta.

19 listopada wszyscy fani motoryzacji będą mogli uczestniczyć w konferencji prasowej podczas światowej premiery najnowszej Skody Octavia. 30-minutowa prezentacja z wydarzenia będzie transmitowana na żywo od godziny 19:00 na portalu Skoda Storyboard oraz na kanałach społecznościowych marki. Agencje medialne mają możliwość nadawania transmisji także przy pomocy kodu osadzonego we własnych kanałach. Premiera będzie transmitowana w językach: angielskim, niemieckim i czeskim.

Premiera na żywo

Premiera dostępna będzie na żywo na storyboardzie Skody oraz na kanałach społecznościowych marki:

  • Storyboard: http://www.skoda-storyboard.com
  • YouTube: https://youtu.be/VFHgFfeYZQ8
  • Twitter: https://twitter.com/skodaautonews
  • Facebook: https://www.facebook.com/skoda/


Źródło: Skoda Auto