Skoda Octavia najważniejszą premierą w plebiscycie Auto Lider

Skoda Octavia najważniejszą premierą w plebiscycie Auto Lider10.02.2020
Ikona marki Skoda, która zadebiutuje na polskim rynku w tym roku, łączy emocjonalny design i nowoczesne technologie z funkcjonalnością znaną już z poprzednich wersji tego modelu.

Skoda Octavia czwartej generacji została laureatką plebiscytu Auto Lider 2020 w kategorii „Premiera motoryzacyjna”. Auto zostało wyposażone w najnowsze rozwiązania z zakresu systemów bezpieczeństwa oraz nowoczesne silniki benzynowe i wysokoprężne o zwiększonej wydajności. Octavia dostępna będzie również z napędem hybrydowym typu plug-in (PHEV) oraz jako tzw. miękka hybryda (mHEV).

Podczas 18. edycji plebiscytu motoryzacyjnego Auto Lider czytelnicy tygodnika „Motor” oraz miesięcznika „Auto Moto” głosowali na najlepsze marki i modele samochodowe. Uroczysta gala, na której zostały wręczone główne nagrody, odbyła się 5 lutego w Warszawie. W tegorocznej edycji konkursu oddano aż 110 tysięcy głosów. Czytelnicy wskazywali swoich faworytów łącznie w 14 kategoriach. Nowoczesna i przestronna Skoda Octavia czwartej generacji otrzymała statuetkę w kategorii „Premiera motoryzacyjna”.

Skoda Octavia
Skoda Octavia

Nagroda dla nowej Skody Octavia w kategorii „Premiera motoryzacyjna” do dla nas powód do dużej radości. Cieszymy się, że ikona marki Skoda została doceniona przez czytelników. Zwycięstwo w kategorii premiera motoryzacyjna stanowi dowód na to, że już od momentu swojej premiery nowa Octavia zdążyła zyskać dużą sympatię naszych klientów – komentuje Klaudyna Gorzan, PR Manager marki Skoda.

Źródło: Skoda