Światowa premiera Skody ENYAQ iV na żywo

Światowa premiera Skody ENYAQ iV na żywo28.08.2020
Prezentacja nowej Skody ENYAQ iV odbędzie się 1 września zarówno na żywo podczas uroczystego spotkania w Pradze, jak i w formule online.

Wydarzenie po raz pierwszy będzie transmitowane przy wykorzystaniu indywidualnie sterowanych kamer 360 stopni, które zagwarantują widzom poczucie fizycznego przebywania w obiekcie. Użytkownicy będę mieli do dyspozycji wielofunkcyjną platformę online, dzięki której będą mogli poruszać się po wirtualnym pawilonie Skody, obejrzeć premierę na żywo, zapoznać się szczegółowo z modelami ENYAQ iV oraz koncepcyjnym VISION iV. Dla uczestników premiery dostępne będą także wywiady w studiu na żywo, kino Skoda oraz wirtualny salon prezentujący wybrane modele ze 125-letniej historii firmy. Skoda przedstawi również historię swoich relacji z kolarstwem i wieloletniego wsparcia dla Tour de France.

Skoda
Skoda ENYAQ iV

Pierwszy w pełni elektryczny SUV ENYAQ iV to ważny krok w realizacji strategii zrównoważonej mobilności Skody. Jej częścią jest także digitalizacja i rozwój usług online oraz inwestycje w nowe technologie i rozwiązania. W odpowiedzi na zmieniające się wymagania klientów światowa premiera Skody ENYAQ iV będzie jednocześnie klasycznym pokazem na żywo oraz innowacyjną prezentacją online. W ten sposób fani Skody na całym świecie staną się świadkami premiery modelu ENYAQ iV po raz pierwszy realizowanej za pomocą kamer 360 stopni.

Wirtualny pawilon Skody

W wirtualnym pawilonie Skody, oprócz nowej Skody ENYAQ iV, użytkownicy będą mogli obejrzeć także samochód koncepcyjny VISION iV, który był prototypem pierwszego w pełni elektrycznego SUV-a marki. Widok 360 stopni pozwoli na zapoznanie się z pojazdami ze wszystkich stron. Do pobrania dostępne będą również szczegółowe informacje dotyczące obu modeli. Transmisja z okazji wirtualnej premiery obejmie także wywiady z ekspertami.

Skoda
Skoda ENYAQ iV

Po kliknięciu w ikonę dla użytkowników otworzy się przestrzeń studia, gdzie przed i bezpośrednio po prezentacji modelu prelegenci będą rozmawiać na tematy związane z marką. Ponadto widzowie będą mogli przesyłać własne pytania do zaproszonych gości, na żywo za pośrednictwem firmowych mediów społecznościowych. W kinie Skoda będą dostępne nagrania dotyczące różnych aspektów działalności marki, a w wirtualnym showroomie zaprezentowane zostaną wybrane modele ze 125-letniej historii firmy, takie jak: Skoda 1000 MB, Skoda 640 SUPERB, Skoda 1101 „Tudor”, Skoda L&K S, Skoda RAPID Six i Skoda POPULAR MONTE CARLO. Użytkownicy obejrzą pojazdy z dowolnej perspektywy, tak jak w salonie. W wirtualnym pawilonie zwiedzający znajdą także informacje o wieloletniej współpracy Skoda i Tour de France.

Intuicyjna obsługa wirtualnej premiery Skody ENYAQ iV

Podobnie jak goście podczas prezentacji w Pradze, osoby uczestniczące w wirtualnym wydarzeniu będą mogły same zdecydować, w jakiej kolejności chciałyby zapoznać się z poszczególnymi obszarami pawilonu Skody. Wyjątkiem jest transmisja na żywo, która rozpocznie się o 19:00. Użytkownicy otrzymają powiadomienie z przypomnieniem o jej rozpoczęciu minutę przed czasem. Wirtualny pawilon zostanie otwarty dla zwiedzających dwadzieścia minut przed prezentacją i będzie dostępny do oglądania przez kolejne dwie godziny po wydarzeniu.

Skoda
Skoda ENYAQ iV

Udział w wirtualnej premierze Skody ENYAQ iV jest łatwy i przyjazny dla użytkownika. Wydarzenie udostępniono na stronie skoda-virtual-event.com, na kanałach społecznościowych marki (Facebook i Twitter) oraz na Skoda Storyboard (skoda-storyboard.com). Po krótkim sprawdzeniu zgodności systemu operacyjnego urządzenia i weryfikacji wersji oprogramowania przeglądarki Chrome, Firefox lub Safari użytkownicy uzyskają nieograniczony i bezpłatny dostęp.

Źródło: Skoda Auto