Światowa premiera online odświeżonej wersji Skody Kodiaq

Światowa premiera online odświeżonej wersji Skody Kodiaq12.04.2021
Nowa odsłona wyposażonej w najnowsze technologie i odznaczającej się emocjonującym designem Skody Kodiaq zostanie zaprezentowana 13 kwietnia.

Światowa premiera odbędzie się w formule online i rozpocznie się o godzinie 10:00. Transmisja na żywo będzie relacjonowana na stronie Skoda Storyboard i kanale YouTube marki.

Kodiaq stanowił od samego początku uosobienie emocjonującego designu, wyjątkowej przestronności i doskonałego komfortu jazdy w każdych warunkach. Od premiery w 2016 roku wyprodukowano 600 000 sztuk tego modelu. Największy z SUV-ów Skody, opcjonalnie dostępny z siedmioma miejscami, sprzedawany jest na 60 rynkach na całym świecie. Ten przestronny model został teraz odświeżony i wyposażony w najnowsze rozwiązania z zakresu designu i technologii.

Skoda
Skoda Kodiaq 2021

Oficjalny zwiastun, dostępny pod LINKIEM, ujawnia przeprojektowaną, wyrazistą maskę oraz nową osłonę chłodnicy. Węższe reflektory komponują się ze światłami przeciwmgielnymi umieszczonymi poniżej a tylne światła mają krystaliczne struktury i reprezentują bardziej smukłą wersję klasycznego dla Skody designu w kształcie litery C. W zaktualizowanej wersji pojawią się także warianty Kodiaq Sportline, Laurin & Klement oraz usportowiony RS.

Wszystkie modele zostaną zaprezentowane podczas premiery na żywo transmitowanej online 13 kwietnia od godziny 10:00. Na spotkaniu będą obecni m.in.: Thomas Schäfer, dyrektor generalny Skoda Auto, który wyjaśni, jakie znaczenie pełni model Kodiaq dla marki Skoda oraz Oliver Stefani, szef Skoda Design, który przedstawi zmiany, jakie zostały wprowadzone w odświeżonej wersji modelu.

Premierę można będzie śledzić na Skoda Storyboard i kanale YouTube Skody.

Źródło: Skoda