Przyszłość wkracza do Salonu Online: czas na Skodę Vision 7s

Przyszłość wkracza do Salonu Online: czas na Skodę Vision 7s25.08.2023
Już 25 sierpnia 2023 r. w Salonie Online Skody pojawi się model Vision 7s. Przez cały weekend aż do wtorku (29 sierpnia 2023 r.) zainteresowani będą mogli odbyć wirtualną rozmowę z doradcami marki.

Skoda nieustannie dąży do sprostania oczekiwaniom klientów, łącząc tradycję z nowoczesnością. Prezentacja modelu koncepcyjnego Skoda Vision 7s przybliży przyszłość marki oraz przedstawi nowy kierunek stylistyczny samochodów elektrycznych MODERN SOLID.

Salon online, czyli wirtualna wizyta

Z myślą o klientach, dbając o ich cenny czas, w 2019 roku Skoda wprowadziła na polski rynek innowacyjne rozwiązanie. Marka wystartowała wówczas z kampanią promującą Salon Online, czyli wirtualny odpowiednik stacjonarnych punktów sprzedażowych.

Skoda Vision 7s 2023

Narzędzie umożliwia odbycie rozmowy online z ekspertem, podczas której doradcy udzielają odpowiedzi na pytania zarówno związane z samochodami, jak i formami finansowania. Dodatkowo, w wyznaczone dni, Salon Online prowadzi transmisje live, podczas których oglądający mogą poruszyć nurtujące ich kwestie lub pozostać w roli wolnego słuchacza.

"W pierwszej połowie 2020 roku świat dotknęła pandemia, która uziemiła większość z nas w domach, ograniczyła możliwości zakupowe i jeszcze mocniej przyzwyczaiła ludzi do korzystania ze sklepów online. Nic dziwnego, ponieważ możliwość nabycia nowego produktu bez wychodzenia z domu jest po prostu wygodna, a nowe technologie są ułatwieniem i odpowiedzią na życie w szybkim tempie.
Można więc powiedzieć, że Skoda wyprzedziła trendy. W salonie dostępnych jest wiele modeli, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Cały proces odbywa się online – wystarczy sięgnąć po smartfona lub laptopa i rozpocząć wirtualne eksplorowanie – dodaje Klaudyna Gorzan, Kierownik ds. PR marki Skoda.
Skoda Vision 7s 2023

Skoda Vision 7s

Już w najbliższy weekend odwiedzający Salon Online będą mieli możliwość poznania modelu koncepcyjnego elektrycznego SUV-a Skoda Vision 7S, prezentującego nowy design i język stylistyczny MODERN SOLID. Przód przedstawia charakterystyczne linie marki. Pas oświetlenia ambiente zajmuje całą szerokość frontu pojazdu i posiada funkcję podświetlenia napisu.

Nowy grill Tech Deck Face, to reinterpretacja znanej i używanej do tej pory wersji. Jest szerszy i bardziej płaski niż jego poprzednicy, a żebra zastąpione zostały ciemnym szkłem, skrywającym czujniki pojazdu, a także prezentującym rozmieszczone na wzór litery „T” reflektory. Oba zderzaki posiadają po siedem pionowych, równolegle ułożonych wlotów powietrza, a przestrzeń za nimi wyróżnia się jaskrawym, pomarańczowym kolorem Flashy Orange. Aerodynamiczne koła wraz z całym pojazdem tworzą jedną spójną całość o opływowym kształcie.

Skoda Vision 7s 2023

Wnętrze pojazdu zostało wykonane z trwałych i zrównoważonych materiałów. Charakteryzuje je przestronność oraz pojemność – składa się z 3 rzędów siedzeń, gdzie pomieści aż 7 osób. Z przodu znajduje się szeroka deska rozdzielcza wraz z pionowym ekranem dotykowym. Tuż pod nim umieszczona została konsola środkowa, a poniżej specjalne schowki z możliwością zsynchronizowania smartfonów z pojazdem w celu polepszenia i spersonalizowania interakcji z autem.

Źródło: Skoda