Fabia kombi - pierwsza wizualizacja

Fabia kombi - pierwsza wizualizacja13.06.2007
Oto, jak prawdopodobnie będzie wyglądała nowa Skoda Fabia w wersji kombi. Główną cechą Skody Fabia kombi będzie ponadprzeciętnie duża ilość miejsca na bagaż. Samochód zadebiutuje na początku 2008 roku ...

Oto, jak prawdopodobnie będzie wyglądała nowa Skoda Fabia w wersji kombi. Główną cechą Skody Fabia kombi będzie ponadprzeciętnie duża ilość miejsca na bagaż. Samochód zadebiutuje na początku 2008 roku, a w tym samym czasie powinna również pojawić się sportowa odmiana vRS. Jest zatem na co czekać.

Nowa Fabia hatchback, w porównaniu ze swoją poprzedniczką, zdecydowanie urosła. Samochód ma 3 992 mm długości i 1 498 mm wysokości, a wersja kombi będzie najprawdopodobniej jeszcze większa. Dynamiczny i charakterystyczny przód samochodu jednoznacznie wskazuje, że mamy do czynienia z modelem z rodziny Škody i nawiązuje do designu Škody Roomster – modelu, z którym dzieli wiele elementów od oryginalnych reflektorów, przez światła przeciwmgielne, na kształcie wlotu powietrza kończąc.

Wnętrze samochodu również zmieniło się diametralnie. Deska rozdzielcza o nowoczesnym wyglądzie i ergonomicznie zaprojektowany panel środkowy dostarczają kierowcy więcej komfortu i ułatwiają sterowanie poszczególnymi elementami wyposażenia samochodu. Wnętrze zostało wykonane z materiałów najwyższej jakości. W nowej Škodzie Fabia dostępne będą dwie wersje wyglądu deski rozdzielczej, w trzech wersjach kolorystycznych.

Klienci mogą wybierać spośród 8 wersji kolorystycznych wnętrza i aż 13 różnych kolorów nadwozia. Ta ogromna różnorodność to także jedna z cech nowej Škody Fabia.

Źródło: What Car?, Skoda, Informacja Moto Target