Pierwsze oficjalne zdjęcie Skody Fabia kombi!

Pierwsze oficjalne zdjęcie Skody Fabia kombi!17.07.2007
Podczas zbliżającego się Salonu Samochodowego we Frankfurcie, Skoda zaprezentuje wersję kombi popularnego modelu Fabia. Główną cechą Skody Fabia kombi będzie ponadprzeciętnie duża ilość miejsca na bagaż.

Już nowa Fabia hatchback, w porównaniu ze swoją poprzedniczką, zdecydowanie urosła. Samochód ma 3 992 mm długości i 1 498 mm wysokości, a wersja kombi będzie najprawdopodobniej jeszcze większa.

Pierwsze oficjalne zdjęcie Skody Fabia kombi! 1Dynamiczny i charakterystyczny przód samochodu jednoznacznie wskazuje, że mamy do czynienia z modelem z rodziny Škody i nawiązuje do designu Škody Roomster – modelu, z którym dzieli wiele elementów: od oryginalnych reflektorów, przez światła przeciwmgielne, na kształcie wlotu powietrza kończąc.

Deska rozdzielcza o nowoczesnym wyglądzie i ergonomicznie zaprojektowany panel środkowy dostarczają kierowcy więcej komfortu i ułatwiają sterowanie poszczególnymi elementami wyposażenia samochodu. Wnętrze zostało wykonane z materiałów najwyższej jakości. W nowej Škodzie Fabia dostępne będą dwie wersje wyglądu deski rozdzielczej, w trzech wersjach kolorystycznych.

Klienci mogą wybierać spośród 8 wersji kolorystycznych wnętrza i aż 13 różnych kolorów nadwozia. Ta ogromna różnorodność to także jedna z cech nowej Škody Fabia.

Źródło: Skoda, informacja Moto Target