Skoda Fabia Monnari - kobieca linia

Skoda Fabia Monnari - kobieca linia14.09.2007
O sukcesie często decydują dodatki. Kobietom nie trzeba tego tłumaczyć. Jeśli szukasz samochodu, który wyróżni cię z tłumu, przyjrzyj się bliżej nowej Škodzie Fabia Monnari. To coś naprawdę wyjątkowego dla prawdziwych kobiet...

...dla których spotkanie osoby w identycznej sukience jest koszmarem z najczarniejszych snów. Najchętniej wybierana w Polsce marka samochodów i jedna z najbardziej cenionych marek odzieży Monnari dotykają najbardziej kreatywnej nuty osobowości kobiet. Z salonu Škody mogą teraz wyjechać jednym z najmodniejszych w tym sezonie aut.

Skoda Fabia Monnari - kobieca linia 1
Oto samochodowa przymierzalnia. Można tu ubrać swój samochód w kolekcję oryginalnych zdobień karoserii w stylu marki Monnari. Do wyboru jest dziesięć zaprojektowanych ze smakiem motywów roślinnych i abstrakcyjnych: Surfinie, Storczyk, Owale, Krzew, Styl, Pasja, Lilie, Koronka, Rajski Kwiat, Kwiat Monnari. Każdy z nich można dobrać w kolorystyce pasującej do kilku z trzynastu dostępnych kolorów karoserii, uzyskując w sumie 351 możliwych do uzyskania wzorów. W dodatku wybrane kolory karoserii można wzbogacić o elegancki, biały dach, uzyskując kolejne warianty kolorystyczne. Okleiny oferowane są w cenach promocyjnych – od 450 do 999 złotych i objęte są dwuletnią gwarancją. Promocja rozpoczyna się 10 września i trwa do wyczerpania zapasu oklein.

Skoda Fabia Monnari - kobieca linia 2
Stworzenie linii Fabia Monnari to rozwinięcie pomysłu projektantów Škody na najnowszy, dynamiczny model tej marki. Ponadczasową linię nadwozia rysowano na deskach projektowych w dużej mierze z myślą o upodobaniach kobiet i młodych ludzi. Nowy model trafił na rynek w maju tego roku.

Sportowy styl samochodu i jego energię podkreślają charakterystyczne przetłoczenia, nowoczesny kształt okien, czarne słupki A i B oraz zdecydowana linia boczna przechodząca od zachodzących na boki reflektorów przednich, aż do oryginalnie wyprofilowanych wciętych świateł tylnych. Dynamiczny i charakterystyczny przód samochodu jednoznacznie wskazuje, że mamy do czynienia z modelem z rodziny Škody.

Skoda Fabia Monnari - kobieca linia 3
Nowoczesny design pozostaje w harmonii z przemyślanymi rozwiązaniami technicznymi. Nowa Škoda Fabia to jeden z najprzestronniejszych samochodów w swej klasie. Dzięki temu pasażerowie mają nie tylko sporo miejsca na nogi, ale i dużo przestrzeni nad głową. Jeśli zdecydujemy się pojechać nim na zakupowe szaleństwo, przekonamy się, że bagażnik liczy aż 300 litrów pojemności, i pomieści np. 35 pudełek z nowymi butami. Potrzebne drobiazgi, takie jak okulary, będą pod ręką w licznych schowkach. Podróżujemy przy tym bezpiecznie, dzięki rozwiązaniom zapewniającym wysoki poziomi bezpieczeństwa biernego i czynnego: czterem poduszkom powietrznym, opcjonalnym kurtynom powietrznym i elektronicznym systemom wspomagania jazdy, m.in. ABS, MSR i Dual Rate (system wspomagania nagłego hamowania).

Skoda Fabia Monnari - kobieca linia 4
W dodatku w Nowej Škodzie Fabia możemy zaprojektować Škodę Fabia Monnari w kilku tysiącach niepowtarzalnych wersji. Wszystko dzięki szerokiej palecie wersji, opcji i dodatków. Przy wsparciu profesjonalnego personelu sieci dealerskiej Škody stworzymy samochód pasujący idealnie do naszego temperamentu, osobowości i potrzeb. Mamy do dyspozycji jedenaście wersji stylistycznych wnętrza różniących się bogactwem wykończeń, pięć wersji standardowego wyposażenia, siedem przyjaznych środowisku silników różnej mocy, dwie wersje systemu klimatyzacyjnego, użyteczny system nawigacji oraz indywidualnie dobierane akcesoria, takie jak obręcze kół ze stopów lekkich.

Skoda Fabia Monnari - kobieca linia 5

Źródło: Škoda