Kobiety za kółkiem Fabii

Kobiety za kółkiem Fabii18.10.2007
Już ponad sto trzydzieści tysięcy pań zainteresowało się ofertą Fabia Monnari, odwiedzając przygotowany dla nich serwis internetowy. Na umieszczonym tam kobiecym forum pojawiło się w ciągu miesiąca prawie pięć tysięcy wpisów,

...a ponad dwa tysiące użytkowniczek wypełniło sondy internetowe. Do Škoda Auto wpływają też już pierwsze zamówienia na zindywidualizowane, kobiece wersje najpopularniejszego w Polsce modelu samochodu.

Kobiety za kółkiem Fabii 1 Oficjalna premiera prasowa Fabii Monnari, w której wzięły udział dziennikarki z wiodących mediów motoryzacyjnych i kobiecych odbyła się 10 października w Starym Browarze w Poznaniu. Następnego dnia odbył się dziennikarski rajd samochodowy połączony z sesjami zdjęciowymi w zespołach pałacowych Kórnika, Rogalina i Podstolic. W imprezie wzięła udział m.in. top modelka Karolina Malinowska.

"To bardzo ładny, kobiecy samochód. Najbardziej podobają mi się wzory kwiatowe, pasują do mojej osobowości. Zwłaszcza Rajski Kwiat na karoserii w kolorze Szary Satin metalizowany. Oczywiście ze stylowym, białym dachem. Kobiety przecież lubią się wyróżniać. Wyobrażam sobie, jakie wrażenie będzie robił taki niebanalny samochód w szary, smutny, zimowy dzień. Od razu będziemy patrzyli na świat optymistyczniej. Poza tym łatwo będzie rozpoznać swoje auto na parkingu przed domem handlowym wracając z zakupów" – mówi Malinowska.

Kobiety za kółkiem Fabii 2 Warto wspomnieć, iż w połowie września na torze ADAC Fahrsicherheitszentrum Berlin-Brandenburg, w podberlińskim Linthe kilkanaście pań – laureatek konkursu Monnari testowało Fabię Monnari podczas kursu bezpiecznej jazdy. Uczyły się odpowiedniego zachowania za kierownicą w warunkach pozorujących potencjalnie niebezpieczne sytuacje drogowe.

W internetowej, samochodowej przymierzalni Fabia Monnari kobiety mogą ubrać swój samochód w kolekcję oryginalnych zdobień karoserii w stylu marki Monnari. Ważną część serwisu internetowego stanowi sekcja "Jestem kobietą". Osoby ją odwiedzające tworzą społeczność, wymieniają się poglądami, wypełniają ankiety dotyczące kobiecości, elegancji, oczekiwań wobec samochodu. Te ostatnie dostępne są także na: "damskich" stronach partnerów projektu – Wirtualnej Polsce, Interii, Onetu i Gazety. Na forum serwisu panie wypowiadają się uzupełniając niedokończone zdania – "Mężczyźni nigdy nie zrozumieją dlaczego kobiety...", "Facetom najczęściej się wydaje, że...", "Według mojego mężczyzny zalotka to...", "Gdyby mężczyźni znali myśli kobiet...", "Kiedy prowadzę samochód...", "W sklepie z bielizną mój mężczyzna zachowuje się jak...".

Kobiety za kółkiem Fabii 3 W oparciu o wypowiedzi internautek analitycy firmy Pentor spróbowali nakreślić świat kobiet zainteresowanych Fabią Monnari oraz portret ich samych. Efektem analizy zebranych opinii jest wgląd w życie współczesnych kobiet, ich relacji z mężczyznami, poznanie ich sposobu postrzegania samochodu oraz szkic "Kobiety Monnari" w oczach jej samej… Lubi ona siebie i swe życie. Docenia swego mężczyznę, którego rola, jak przyznają panie, jest coraz trudniejsza – kobiety wkraczają bowiem w obszary, które dotychczas stanowiły tylko i wyłącznie męską domenę, co wywołuje poczucie zagrożenia, wprawia panów w zakłopotanie i osłupienie szczególnie gdy okazuje się, iż panie są lepsze od nich w pewnych dziedzinach.

Kiedy popatrzymy na Kobietę Monnari przez pryzmat analizy Pentora, zauważymy jej wyjątkowość dzięki osobowości stanowiącej kompilację cech uznawanych za kobiece i męskie, które się nie wykluczają. Wręcz przeciwnie – ich dopełnianie się powoduje, iż Kobieta Monnari to osoba dynamiczna, pełna energii, ceniąca sobie niezależność, dążąca do osiągnięcia sukcesu we wszystkich dziedzinach życia. Kobieta Monnari pragnie, aby jej świat był harmonijny i szczęśliwy, dlatego swe życie opiera na konsekwencji w wyborach.

Kobiety za kółkiem Fabii 4 Kobieta Monnari to jednak przede wszystkim osoba świadoma swej kobiecości, która potrafi podkreślać swe atuty. Jest pełna emocji, intrygująca i pociągająca, chce się czuć adorowaną i docenianą, oczekując od mężczyzn zapewnienia poczucia bezpieczeństwa, wsparcia i opieki. Marzy, by mężczyźni byli czułymi partnerami, kochankami spełniającymi najskrytsze pragnienia, obsypującymi kwiatami i prezentami, którzy jednak w sytuacjach tego wymagających, potrafią ochronić i otoczyć silnym, męskim ramieniem. Po części jednak pragnie pozostać dla mężczyzn zagadką – zdaje sobie sprawę, że tajemniczość dodaje jej siły i daje przewagę, której wcale nie zamierza stracić, bowiem pozwala jej to czasem manipulować mężczyznami, którym prawdziwy obraz rzeczywistości przesłania nadmiernie rozbudowane ego.

Kobieta Monnari to kobieta z klasą, zawsze i wszędzie, nawet podczas prowadzenia swego ukochanego pojazdu, będącego najczęściej uosobieniem jej samej.

Źródło: Skoda Auto Polska