Skoda Fabia Combi Flotowym Samochodem Roku

Skoda Fabia Combi Flotowym Samochodem Roku13.05.2008
W pierwszych dniach kwietnia w Warszawie odbyła się kolejna edycja konkursu Wielki Test Flotowy 2008. W kategorii Samochód Mały do rywalizacji stanęły m.in.: Skoda Fabia Combi, Toyota Yaris i Peugeot 207 SW.

Skoda Fabia Combi Flotowym Samochodem Roku 1Z tego zaciętego i jednocześnie niezwykle wyrównanego pojedynku zwycięsko wyszła Škoda Fabia Combi nowej generacji. Jury konkursu doceniło jej znakomite własności jezdne i poziom bezpieczeństwa, a także walory użytkowe. Awaryjność Fabii wypadła dobrze, na jednakowym poziomie w porównaniu do konkurencji. Jako plus zanotowano bezproblemową dostępność stacji serwisowych i dealerskich na potrzeby flot. Znaczącym elementem, dzięki któremu Fabia zyskała przewagę nad rywalami, była opinia fleet managerów o marce.

W końcowym podsumowaniu testowana Škoda Fabia z silnikiem wysokoprężnym 1.9 TDI otrzymała 5,81 punktów - wyprzedzając Toyotę Yaris, natomiast Peugeot zajął trzecie miejsce.

Skoda Fabia Combi Flotowym Samochodem Roku 2 Z tytułem Flotowy samochód Roku 2008 Škoda Fabia Combi, szczególnie ze względu na swoje praktyczne nadwozie, z pewnością spotka się z dużym zainteresowaniem wszystkich Klientów - nie tylko flotowych.

Konkurs Flotowy Samochód Roku jest organizowany przez Magazyn Flota. Startujące w swoich kategoriach samochody są oceniane przez doświadczonych fleet managerów podczas Wielkiego Testu Flotowego. Tytuły najlepszych w swoich klasach zyskują auta poszczególnych segmentów - począwszy od samochodów mini, małych, klasy średniej, wyższej, pick-up, segmentu mały oraz duży SUV i MPV, na ciężarowych kończąc.

Źródło: Skoda Auto Polska