Nowa Skoda Superb najpiękniejsza w Polsce

Nowa Skoda Superb najpiękniejsza w Polsce29.05.2008
Nowa Skoda Superb odniosła wielki sukces podczas Katowickiego Auto Moto Show - największych targów motoryzacyjnych w Polsce. Auto podziwiały tłumy zwiedzających, a grono fachowców przyznało mu nagrodę dla Najpiękniejszego Samochodu, ...

...uznając ten model za najciekawszą targową premierę. Najważniejszą targową premierę wybrało jury złożone z fachowców, przede wszystkim z dziennikarzy motoryzacyjnych. Nowy Superb w oczach jurorów okazał się ciekawszy od innych targowych premier: m.in. Hondy Accord Tourer, Citroena C5 czy Forda Kuga.

Nowa Skoda Superb najpiękniejsza w Polsce 1 - Przyznanie nagrody Nowej Škodzie Superb daje nam sporo satysfakcji. Cieszymy się, że model został dostrzeżony i wyróżniony przez fachowców z branży, co jest bardzo dobrym prognostykiem przed wprowadzeniem modelu na polski rynek już we wrześniu - mówi Klaudyna Gorzan, specjalista ds. PR, odbierająca statuetkę w imieniu Skoda Auto Polska. Targi katowickie były pierwszą otwartą imprezą, na której Skoda Auto Polska S.A. zaprezentowała swój nowy model.

- Cieszymy się również z bardzo pozytywnych opinii wyrażanych przez gości targowych, którzy podkreślali przede wszystkim elegancką stylistykę oraz funkcjonalność zastosowanych rozwiązań. Szczególne zainteresowanie wzbudzał system zmiennego otwierania pokrywy bagażnika tzw. Twindoor - mówi Michał Brzeziński, product manager w Skoda Auto Polska S.A., odpowiedzialny za Nową Škodę Superb.

Nowa Skoda Superb najpiękniejsza w Polsce 2 Targową ekspozycję w katowickim Spodku zwiedziło w sumie 37 tys. osób. - Cieszę się, że nasze targi wyrosły na najważniejszą tego typu imprezę w Polsce - mówi Wojciech Majewski, dziennikarz motoryzacyjny, który był organizatorem katowickich targów. - Miarą naszego sukcesu jest zarówno liczba publiczności, jak i polskich premier nowych modeli - dodaje. Według Majewskiego już spływają pierwsze pozytywne opinie po targach, zarówno od zwiedzających i wystawców, jak i od firm zainteresowanych udziałem w przyszłorocznej edycji targów.

Źródło: Skoda Auto Polska